Dziś mamy 15 sierpnia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

02 października 2019

XVII Powiatowy Festyn Rekreacyjno-Sportowy. Zawodnicy otrzymali puchary

fot. Ewa Mruczkowska

fot. Ewa Mruczkowska

Zespół Szkół Specjalnych im. Księdza Prałata Jana Kątnego w # Szubinie 1 października br. gościł uczestników XVII Powiatowego Festynu Rekreacyjno-Sportowego.

Spotkanie rywalizujących ze sobą drużyn odbyło się na Hali Widowiskowo-Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1.

W kategorii grupa młodsza i starsza udział wzięły drużyny z Koronowa, Karnowa, Kcyni i Szubina.

Festyn otworzył i przywitał zaproszonych gości Pan Dyrektor ZSS w Szubinie Tomasz Lewandowski.

Konkurencje sportowe przeprowadzili wychowawcy wraz z podopiecznymi z Zakładu Poprawczego w Szubinie: Pan Adam Kulczyk i Pan Daniel Wypych.

Uroczystość swoją obecnością uświetnili: Wiceburmistrz Szubina Pani Wioletta Borys-Stachowiak, Dyrektor Wydziału Edukacji, Sportu i Rekreacji Pan Janusz Nowakowski, Dyrektor MGOPS Pani Renata Michalak i Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Pani Małgorzata Junyk.                   

Organizatorki: Pani Jolanta Ollesz i Ewa Mruczkowska zapewniły dla wszystkich zebranych słodki poczęstunek, dyplomy, puchary i nagrody oraz dobrą zabawę przy muzyce, którą poprowadził Pan Zbigniew Sabaciński.

Spotkanie zakończyło się następującymi wynikami:
I miejsce ZSS z Kcyni
II miejsce ZSS z Szubina
III miejsce ZSS z Koronowa
IV miejsce ZSS z Karnowa

materiał: Ewa Mruczkowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)