Dziś mamy 21 stycznia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

27 października 2018

XLII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej. Kadeci z ZSP im. prof. E. Chroboczka górą

fot. arch

fot. arch

Dnia 26.10.2018r. Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w # Szubinie był organizatorem gminnych eliminacji do OTWP.

Przeprowadzono je w Muzeum Ziemi Szubińskiej. Miło nam poinformować, iż kpr. kadet Dawid Kwiatkowski – uczeń klasy wojskowej IITL okazał się zwycięzcą w kategorii szkoły ponadgminmazjalne. Dawid był najlepszy w części pisemnej oraz ustnej. Zwycięską nagrodę wręczył Burmistrz Szubina Artur Michalak oraz kpt. Paweł Przybylski z Komendy Powiatowej PSP w Nakle nad Notecią, jednocześnie przewodniczący komisji konkursowej. Nasz uczeń będzie reprezentował Gminę Szubin na kolejnym turnieju na szczeblu Powiatu Nakielskiego, który odbędzie się w dniu 24.11.br. w Rynarzewie. Oprócz w/w ucznia naszą szkołę reprezentował również kadet Wojciech Wełniński z klasy wojskowej ITL. Trzeci

Z kolei uczeń st. kadet z klasy IITL Klaudiusz Zdanowski wystąpił w swojej jednostce OSP Słonawy.  Koordynatorem drużyny szkolnej był mjr rez. Jarosław Odrobiński.

Gratulujemy Danielowi i życzymy zwycięstwa w Rynarzewie.

Materiał: Zespół ds. promocji szkoły    

Oceń artykuł: 3 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bon upominkowy
Klasyka w nowym wydaniu w kolorze Orzech Koniakowym
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Meble kuchenne - na zamówienie
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Przewóz krajowy
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)