Dziś mamy 20 stycznia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

14 maja 2018

Wzięli udział w festynie. Dużą atrakcją był Roki wraz ze swoim opiekunem

fot. KPP

fot. KPP

W minioną sobotę (12.05.18) na terenie przyległym do kościoła w Rynarzewie odbył się #festyn, w którym uczestniczyli dzielnicowi z Szubina i policjanci z Nakła. Jedną z największych atrakcji był udział przewodnika psa i jego czworonożnego podopiecznego.

W sobotę (12.05.18) na terenie przyległym do kościoła św. Katarzyny w Rynarzewie został zorganizowany festyn parafialny. Do udziału w przedsięwzięciu organizatorzy zaprosili także policjantów z Nakła i Szubina.

Szubińscy dzielnicowi prezentowali radiowóz i opowiadali o swojej służbie promując zawód policjanta. Każde chętne dziecko miało też możliwość usiąść za kierownicą uprzywilejowanego auta, włączyć sygnały i przez chwilę poczuć się jak policjant na służbie.

Niewątpliwie największą atrakcją było uczestnictwo w festynie policyjnego czworonoga Rokiego, który na festyn przyjechał ze swoim opiekunem asp. Łukaszem Królem. Policjant opowiadał o pracy tej nietypowej pary patrolowej, a dzieci chętnie go słuchały i oglądały zwierzę.

Materiał: Mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Krzesło młodzieżowe
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Narożniki
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)