Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2022

Wyspiański zakończył rok szkolny. Podziękowano uczniom za intensywną pracę

fot. J.Kalinin

fot. J.Kalinin

24 czerwca w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Wyspiańskiego w Szubinie odbyło się zakończenie roku szkolnego.

Zgromadzonych gości przywitała pani dyrektor Elżbieta Kłosowska-Hilscher, która odczytała list Starosty Nakielskiego i podziękowała wszystkim uczniom za intensywną pracę w kończącym się roku szkolnym. Wspomniała przede wszystkim o sukcesach uczniów, podziękowała za zaangażowanie w realizowane w szkole przedsięwzięcia i akcje.

Szczególne gratulacje złożyła Alanowi Jagodzińskiemu, który został w tym roku finalistą dwóch olimpiad - Olimpiady Lingwistyki Matematycznej i Olimpiady Teologii Katolickiej. Następnie, wraz z panią Ewą Braniewicz, przewodniczącą Rady Rodziców, i panią Beatą Kaźmierczak, wicedyrektor szkoły, wręczyła nagrody i wyróżnienia najlepszym uczniom szkoły. Uhonorowano także tych, którzy brali udział w konkursach, projektach i zawodach sportowych, działali w Drużynie Sanitarnej oraz Klubie Wolontariusza.

Najlepsi uczniowie roku szkolnego 2021/2022:
1. A. Jagodziński
2. O. Jagodziński
3. W. Kowalska
4. Z. Fojucik
5. D. Macierzyński
6. M. Echaust
7. S. Braniewicz
8. K. Burzyńska
9. P. Wekwerth
10. K. Kamyszek
11. J. Zwolak
12. O. Wyrostek
13. N. Maciejewska
14. A. Witosławska
15. W. Lewandowska
16. K. Mikuła
17. O. Wiśniewska
18. K. Kubiak
19. M. Karczewska
20. M. Kawecka
21. S. Chełminiak
22. T. Konopka
23. J. Piechowiak
24. M. Lisiecka
25. T. Kubiak

Materiał: B. Każmierczak, E. Kapsa

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

 

 

 

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)