Dziś mamy 21 stycznia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2018

Wycieczka z okazji Dnia Dziecka. Maluchy poznawały roślinność i zwyczaje zwierząt

fot: Wioleta Markiewicz

fot: Wioleta Markiewicz

W dniu 30 maja z okazji Dnia Dziecka wszystkie dzieci w tym również te posiadające #orzeczenia o niepełnosprawności z Samorządowego Przedszkola nr 3 im W. Chotomskiej w Szubinie, brały udział w wycieczce do Dziewierzewa- Nowiny zorganizowanej przy pomocy Koła łowieckiego ,,Bielik".

Wyjazd był możliwy dzięki dofinansowaniu ze środków PFRON przy współpracy z PCPR w Nakle. Podczas wędrówki leśnymi ścieżkami  poznawały roślinność, życie i zwyczaje zwierząt. Leśna polana była miejscem gier i zabaw ruchowych. Na koniec  spotkania dzieci zjadły kiełbaski z grilla. Wszyscy  wrócili radośni  i zadowoleni. W przedszkolu czekała na nie niespodzianka w postaci drobnych upominków zakupionych z funduszu Rady Rodziców.

materiał: Wioleta Markiewicz     

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Odchudzanie
Meble pokojowe
Meble młodzieżowe i dziecięce
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Sprawdzanie geometrii kół
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)