Dziś mamy 24 czerwca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

29 marca 2019

Wycieczka po mieście. Pierwszy spot reklamowy naszego miasta

fot. pow

fot. pow

Promyczki z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie podjęły kolejne, już czwarte ogólnopolskie zadanie konkursowe Tydzień Z Technologią.

Dzisiaj zabawiły się w reporterów, którzy zwiedzają ciekawe miejsca w naszym mieście i je fotografują. Na niektórych zdjęciach widać wielkie postępy opanowanej czynności korzystania z technologii: tabletu i aparatu fotograficznego. Dzieciom towarzyszyła atmosfera zafascynowania zadaniem z programu #Uczymy Dzieci Programować. Po powrocie do przedszkola Promyczki w zespołach utworzyły collage zdjęciowy na szarym arkuszu papieru i stworzyły pierwszy spot reklamowy Szubina. Poznały również sposób tworzenia filmu oraz wstawiania slajdów w programie Movie Editor, a także zapisywania fotografii na komputerze stacjonarnym. Refleksji ciekawego dnia dzieci dokonały już podczas wycieczki na szubińskim rynku, wówczas był to dla nich czas na odpoczynek

materiał: Jolanta Storzyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 18 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)