Dziś mamy 20 stycznia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

26 kwietnia 2018

Wycieczka do teatru. Przedszkolaki obejrzały "Czerwonego Kapturka"

fot. M. Sikora

fot. M. Sikora

25 kwietnia 2018r. "Wróbelki", "Stokrotki" i "Muchomorki" pojechały do Centrum Kultury w # Bydgoszczy na przedstawienie teatru "Buratino" pod tytułem "Czerwony Kapturek".

Dla niektórych był to pierwszy kontakt z przedstawieniem na prawdziwej scenie, aktorami, efektami teatralnymi. Przeżycia były ogromne, o czym świadczyły spontaniczne brawa podczas spektaklu.

Maluchy cieszyły się również ze wspólnej jazdy autokarem, w którym zachowywały się bardzo grzecznie, przestrzegając wszelkich zasad bezpieczeństwa. Po powrocie do przedszkola z wielkim przejęciem opowiadały swoje przeżycia z wizyty w teatrze.

materiał: M. Sikora

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Baterie
od 0,90PLN
Budowa stanu surowego
Żel UV 5ml
7,50PLN
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Budowa magazynów
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Kalkulatory
od 6,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)