Dziś mamy 15 grudnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

25 września 2019

Wycieczka do sadu. Przedszkolaki poznały ciekawostki o owocach

fot. Niepubliczne Przedszkole

fot. Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" w Szubinie

Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko” w Szubinie realizując temat o # owocach, drzewach owocowych, sadzie o tym co dzieje się jesienią oprócz tradycyjnych zabaw i zajęć w sali miały okazję pobawić się i pouczyć nieco inaczej.

Jednego dnia spotkały się w auli, aby obejrzeć prezentację multimedialną, nauczyć się wierszyka, poznać walory smakowe i właściwości zdrowotne owoców.

Następnego dnia dzieci z grupy „Biedronki” udały się na wycieczkę do sadu Państwa Marchlewskich, gdzie babcia Szczepana czekała, żeby pokazać im sad pełen jabłoni i opowiedzieć o pracy ogrodnika, sadownika.

Potem jeszcze spacer po sadzie, wspólne zdjęcia i poczęstunek - rogaliki i pyszne soki oczywiście jabłkowe. Dziękujemy bardzo Pani Marii za pomoc w realizacji zajęć i poczęstunek.

materiał: Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" w Szubinie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Czekasz na paczkę od Mikołaja? Odbierz ją z mObywatelem

W emocjach i przedświątecznej gorączce można zapomnieć o wielu sprawach, a na pewno o # dowodzie osobistym. Pamiętajcie: idąc na pocztę po odbiór paczek z prezentami wystarczy telefon z aplikacją mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Niedziele handlowe w grudniu i 2020 roku. Kiedy sklepy będą otwarte?

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie są gotowi jeszcze na święta. Grudzień to wyjątkowy #miesiąc ze względu na to, że sklepy otwarte będą w trzy niedziele!

(czytaj więcej)
0

Świąteczny szał zakupów. Przez internet czy tradycyjnie? (sonda)

Świąteczny szał zakupowy trwa. W grudniu w sklepach panuje oblężenie, dlatego wiele #osób woli kupić np. prezenty bez wychodzenia z domu, czyli za pomocą internetu. Obie te formy mają swoje plusy i minusy. Jakie zakupy wybieracie?

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)