Dziś mamy 19 lutego 2020, środa, imieniny obchodzą:

05 października 2018

Wybory samorządowe 2018. Będziesz głosować?

Mieszkańcy gminy Szubin w niedzielę, 21 października pójdą wziąć sprawy w swoje ręce i oddadzą # głosy w wyborach samorządowych.

 Zostaną wybrane nowe władze - burmistrz, radni miejscy i powiatowi oraz ci, którzy zasiadają w sejmiku województwa.
W poprzednich wyborach, w 2014 roku udział w głosowaniu wzięło 43.36%  Z 18765 liczby uprawnionych do głosowania mieszkańców karty wydano 8136 mieszkańcom. 

Mimo, że do wyborów zostało jeszcze trochę czasu już teraz pytamy Państwa o to, czy wezmą Państwo udział w tegorocznych wyborach. Prosimy o zaznaczenie odpowiedzi w przygotowanej przez nas sondzie.

Ankieta

Czy pójdziesz na wybory 21 października?

 • Tak
 • Tak, ale oddam nieważny głos
 • Nie
 • Jeszcze się nie zdecydowałemOceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (4)

  wyborca, w dniu 05-10-2018 21:53:11 napisał:

  Tylko Nstali i ona ma mój głos w Szubinie

  odpowiedz

  • -2 (8)

  osiedle bydgoskie, w dniu 05-10-2018 22:06:38 napisał:

  Zdzisław - człowiek orkiestra.Tylko on.

  odpowiedz

  • 17 (23)

  nasi, w dniu 06-10-2018 16:05:11 napisał:

  U nas to dopiero jest koalicja tatuś PSL, córka PiS a teść PZPR.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (8)

  Uważajcie , w dniu 08-10-2018 10:47:06 napisał:

  Przypominamy aby nie obrzucać się jadem Jeden z kandydatów na radnego p.Marek B cztery lata temu musiał już za taki czyn przepraszać panią Renatę K szczegóły w linku : http://www.szubin24.pl/Przeprosiny_za_znieslawienie,31535.html

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (9)

  Mona, w dniu 08-10-2018 13:40:11 napisał:

  A ten pan Marek B. to z którego komitetu staruje na radnego? Który kandydat na burmistrza wziął go na swoje listy?

  odpowiedz

  • -1 (13)

  marzyciel, w dniu 08-10-2018 15:16:42 napisał:

  bla, bla, bla - pani K tak się interesowała przez lata praktyki samorządowej Szubinem i mieszkańcami Szubina, że nawet nie wie, że żeby budować ścieżki rowerowe ze środków UE, to trzeba udowodnić, że ścieżką ludzie dojadą do pracy, szkół, no i musi to być ścieżka, która łączy się z inną ścieżką, czyli musi przejść albo przez S5, albo S10 i połączyć się ze ścieżkami istniejącymi w sąsiednich gminach (to jakieś 30 km ścieżek). A żeby budować parkingi dla mieszkańców Szubina, to najpierw trzeba dysponować gruntem, działką, której gmina w mieście nie ma, więc najpierw trzeba kupić, wyburzyć itd. ale warto mieć marzenia.

  odpowiedz

  • 1 (7)

  Mona, w dniu 09-10-2018 08:35:18 napisał:

  Za to pan Michalak bardzo dobrze wie, jak budować ścieżki rowerowe ze środków UE - co widać po dziesiątkach kilometrach ścieżek powstałych za jego kadencji.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wypożyczalnia samochodów
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Mikrodermabrazja
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)