Dziś mamy 22 listopada 2019, piątek, imieniny obchodzą:

21 maja 2019

Wspaniała wycieczka do Brzózek. Dzieci miło spędziły czas

fot. pow.

fot. pow.

W poniedziałek 20 maja dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko” udali się # na wycieczkę do artystycznych Brzózek położonych niedaleko Szubina.

Był piękny, słoneczny dzień. Na miejscu powitała nas sympatyczna pani Katarzyna, która przygotowała wiele niespodzianek.

Oprowadziła i opowiedziała nam o swojej pięknej leśnej osadzie oraz o artystycznych pasjach. Pani Kasia ustaliła z nami zasady obowiązujące podczas pobytu. Później całą grupą wyruszyliśmy na wycieczkę po lesie z opowieściami z życia lasu oraz informacjami utrwalającymi wiedzę dzieci na temat roślinności, zwierząt, które możemy spotkać na naszych terenach.

Po powrocie biedroneczki mieli czas na chwilę odpoczynku i swobodne zabawy na leśnej polanie. Następną atrakcją był udział w profesjonalnych zajęciach plastycznych. Uczestnicy po krótkim wprowadzeniu przez panią Kasię przystąpili, pod jej okiem, do wykonania rysunków pastelami.

Powstały piękne prace, dzieci mogły dostrzec nowe barwy, uczyć się nowych technik plastycznych oraz posmakować zupy z ekologicznych warzyw. Po tak wspaniałych przeżyciach możemy powiedzieć, że dla wszystkich przedszkolaków był to dzień pełen wrażeń.

Spędziliśmy miło czas na świeżym, zdrowym powietrzu w otoczeniu malowniczej przyrody leśnej. 

materiał: Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko"

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Ciąża u kobiety po 40 roku życia. Co warto zapamiętać?

Decyzja o zajściu w ciążę, to kwestia indywidualna. Coraz częściej # kobiety decydują się na nią w późniejszym wieku.

(czytaj więcej)
0

Zła pogoda opóźnia lot. Jakie prawa mają pasażerowie?

Niekorzystne zjawiska pogodowe, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, zakłócają # pracę lotnisk. Czasem utrudnienia trwają wiele godzin i prowadzą do poważnych opóźnień połączeń, a nawet ich odwoływania.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)