Dziś mamy 20 stycznia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

25 kwietnia 2018

Wizyta „Gumisiów’’ w Szkole Specjalnej. Dzieci rozwiązywały zadania

fot. Wioletta Wojtalewicz

fot. Wioletta Wojtalewicz

23 kwietnia dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie grupa, ,Gumisie’’ - 4 latki #wybrały się z wizytą do Szkoły Specjalnej na zajęcia z patriotyzmu.

Czekała tam na nas pani Katarzyna Pietrzak z ciekawymi zadaniami i zagadkami. Na początku dzieci otrzymały kontur mapy Polski, na której zaznaczyły największą rzekę Polski, stolicę Polski oraz nasze miasto. Następnie każde dziecko otrzymało kartkę z symbolami narodowymi, na której trzeba było pokolorować obrazki i powiedzieć jak wygląda flaga Polski, godło Polski i odśpiewać pierwszą zwrotkę hymnu narodowego. Ostatnie zadanie do wykonania była to flaga Polski. Dzieci starały się wykonać zadania jak najlepiej. Zajęcie przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze.

materiał: Wioletta Wojtalewicz            

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.        

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)