Dziś mamy 24 maja 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
25 kwietnia 2018

Wizyta „Gumisiów’’ w Szkole Specjalnej. Dzieci rozwiązywały zadania

fot. Wioletta Wojtalewicz

fot. Wioletta Wojtalewicz

23 kwietnia dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie grupa, ,Gumisie’’ - 4 latki #wybrały się z wizytą do Szkoły Specjalnej na zajęcia z patriotyzmu.

Czekała tam na nas pani Katarzyna Pietrzak z ciekawymi zadaniami i zagadkami. Na początku dzieci otrzymały kontur mapy Polski, na której zaznaczyły największą rzekę Polski, stolicę Polski oraz nasze miasto. Następnie każde dziecko otrzymało kartkę z symbolami narodowymi, na której trzeba było pokolorować obrazki i powiedzieć jak wygląda flaga Polski, godło Polski i odśpiewać pierwszą zwrotkę hymnu narodowego. Ostatnie zadanie do wykonania była to flaga Polski. Dzieci starały się wykonać zadania jak najlepiej. Zajęcie przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze.

materiał: Wioletta Wojtalewicz            

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.        

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)