Dziś mamy 26 maja 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

19 grudnia 2019

Wigilijnie w szubińskim przedszkolu. Dzieci odwiedził długo wyczekiwany gość

fot. Samorządowe Przedszkole nr 3 w Szubinie

fot. Samorządowe Przedszkole nr 3 w Szubinie

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny , radosny. Czas pełen zadumy, refleksji, #rodzinnych spotkań. Świąteczny nastrój zapanował również 18 grudnia 2019r w Samorządowym Przedszkolu nr 3 im. W. Chotomskiej w Szubinie.

 Tego dnia dzieci przyszły odświętnie ubrane, a w salach było słychać dźwięki kolęd i pastorałek. Punktualnie o godz.9.30 wszystkie grupy przedszkolne spotkały się w jednej sali. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Lidia Zielińska, która złożyła życzenia świąteczne dzieciom, nauczycielom i pracownikom przedszkola. Następnie grupa „Wróbelki” zaprezentowała zebranym przedstawienie „Zmartwienie śnieżynek”. Dzieci pokazały swój kunszt aktorski, taneczny, wprawiając zebranych w radosny i świąteczny nastrój.

Po części artystycznej przedszkolaki odwiedził długo wyczekiwany gość. Dźwięki dzwonków dały sygnał, że Gwiazdor już jest w przedszkolu. Dzieci radosne i podekscytowane zapraszały gościa do swoich sal. Chętne dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, rozmawiały z Gwiazdorem. Na zakończenie wizyty każde dziecko otrzymało prezent. Po wspólnych zabawach przedszkolaki zasiadły w swoich salach do uroczystego wigilijnego obiadu, przy pięknie wystrojonych stołach miały okazję poczuć magię nadchodzących świąt. Takie podniosłe chwile, nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych ale również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Materiał: Beata Elwertowska, Eliza Ewert, Wanda Zygmunt- Król

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Ewa M., w dniu 19-12-2019 13:02:28 napisał:

    Radzisz się to Ci wmawiają że bocian Cię przyniósł, póżniej kolejne kłamstwo że Mikołaj wyłazi przez komin lub że zając przynosi prezenty,potem każą Ci jeść ciasteczko wmawiają że to ciało Jezusa, a jak umierasz to twoim bliskim mówią że Bóg tak chciał. Całe życie jesteś oszukiwany.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Botox zmarszczki lwie
Drukarki fiskalne Innova
2200PLN PROMOCJAPLN
Mikrodermabrazja
Kasy fiskalne Datecs
1200PLN PROMOCJAPLN
Lipoliza injekcyjna
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Elewacje
Konstrukcje stalowe
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)