Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

21 grudnia 2018

Wigilia w internacie ZSP w Szubinie. Kultywują kultywują własne tradycje

fot. pow

fot. pow

W tradycje internatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. E. Chroboczka w Szubinie wpisana # jest uroczysta kolacja wigilijna, na której spotykają się mieszkańcy i wychowawcy.

W klimat wieczoru wprowadzili nas Weronika Wójcikowska i Hubert Urbanowicz. Następnie zgodnie z naszym zwyczajem maturzyści Ada, Weronika i Mateusz , dla których to ostatnia wigilia w internacie, zawiesili na choince swoje osobiste bombki. Następnie było dzielenie się opłatkiem, życzenia i raczenie się smakołykami, od których uginał się stół. Po kolacji wręczaliśmy prezenty, które znalazły się pod choinką, więc chyba byliśmy grzeczni oraz nagrody za wystrój pokoi. A na koniec wspólnie śpiewaliśmy kolędy  na wiele różnych głosów… 

Nasze  życzenia

„Aby w tę Betlejemską Noc,
w Noc Szczęśliwego Rozwiązania,
wszystko wam się rozplątało; -
węzły, konflikty, powikłania.
Oby się wszystkie trudne sprawy - rozkręciły jak supełki,
a własne ambicje i urazy - zaczęły śmieszyć jak kukiełki.
Oby Anioł podarł każdy szkolny i osobisty dramat.

materiał: Agnieszka Bubczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu   

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)