Dziś mamy 15 sierpnia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

09 grudnia 2019

Wasilewski i Nawrocki wygrywają w Szubinie Nocny Brydż Parami

fot. Piotr Krzywdziński

fot. Piotr Krzywdziński

7 na 8 grudnia 2019 roku w Szubinie odbył się Nocny Mikołajkowy Brydż Parami #zaliczany do Grand Prix Okręgu Kujawsko Pomorskiego Związku Brydża Sportowego.

Organizatorami Turnieju byli Ognisko TKKF Instalator Pelikan w Szubinie, Urząd Miasta w Szubinie oraz Kujawsko Pomorski Związek Brydża Sportowego w Bydgoszczy. Na Turnieju obecni byli Wiceburmistrz Szubina Wioletta Borys – Stachowiak, Członek Zarządu Starostwa Powiatowego w Nakle Ignacy Pogodziński oraz Dyrektor Wydziału Edukacji Sportu i Rekreacji w Szubinie Janusz Nowakowski. Wszystkich uczestników przywitał Prezes Ogniska TKKF Instalator Pelikan w Szubinie Kazimierz Krzywdziński.
W Turnieju udział wzięła rekordowa liczba uczestników 36 par z miejscowości Gorzów Wlkp., Poznań, Aleksandrów Kuj., Świecie, Chełmno, Toruń, Rojewo, Więcbork, Solec Kuj., Bydgoszcz, Nakło, Żnin oraz Szubin.

Najlepsze 6 par

1. Tadeusz Wasilewski – Jan Nawrocki Forta Żnin
2. Jarosław Śmieszek – Adam Wujków KONKRET Chełmno
3. Bolesław Radko – Marian Piasecki Geochemia Toruń
4. Andrzej Grela – Jarosław Łakomy BIN Aleksandrów Kuj.
5. Tomasz Borucki – Robert Richlicki Chemik Bydgoszcz
6. Bogusz Nalazek – Witold Posadzy Forta Żnin

Miejsca par z naszego regionu
8 miejsce Andrzej Jarmużek – Kazimierz Ligęza Ognisko TKKF Instalator Pelikan Szubin
10 miejsce Aleksander Tomczak – Dariusz Bartoś Ognisko TKKF Instalator Pelikan Szubin
19 miejsca Michał Kaczmarek – Zbigniew Pełka EUROBAC 2 Nakło

Materiał: Piotr Krzywdziński

Oceń artykuł: 4 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szczotki do włosów tytanowe Termix
Budowa stanu surowego
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP50
1299PLN PROMOCJAPLN
Masaż leczniczy
Drukarki fiskalne Innova
2200PLN PROMOCJAPLN
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Makijaż na każdą okazję
Elewacje
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)