Dziś mamy 20 stycznia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

15 kwietnia 2018

Warsztaty Sospeso na szkle. Wazony ozdobią domy uczestniczek

fot. SDK Szubin

fot. SDK Szubin

12 kwietnia w Szubińskim Domu Kultury odbyły się zajęcia dla Pań zorganizowane #przez Stowarzyszenie Inspiracja Si w ramach zadania „Twórcze inspiracje” dofinansowanego przez Gminę Szubin.

Uczestniczki warsztatów zapoznały się z techniką Sospeso i samodzielne udekorowały szklane wazony, które będą ozdobą w ich domach.

Materiał: Tomasz Matuszak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)