Dziś mamy 16 czerwca 2021, środa, imieniny obchodzą:

30 lipca 2020

Warcaby stupolowe. Całe podium dla zawodników z Szubina

fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

29 lipca po raz pierwszy w ośmioletniej historii turniejów# warcabowych organizowanych przez bydgoski MDK 1, zawodnicy z Szubina zajęli całe podium.
113 Turniej Warcabów Stupolowych Bullet Lidraughts MDK 1 zgromadził na starcie graczy z Polski, Dominikany, Kamerunu i Mongolii. Rozgrywki miały ekstremalny charakter, gdyż rywalizowano tempem 1 minuty na uczestnika. Okazało się, że w dyscyplinie bullet Kamil Białecki i Kacper Białecki potrafią ograć warcabistów z rankingami międzynarodowymi. W turnieju miejsca na podium przedstawiały się następująco: I miejsce Piotr Szybowicz (I LO Szubin / SzDK Szubin / MDK 1 Bydgoszcz) - 49 punktów (20 rozegranych partii, 75% wygranych), II miejsce Kamil Białecki (SP 1 Szubin / I LO Szubin) - 44 punkty (27 rozegranych partii, 67% wygranych), III miejsce Kacper Białecki (SP 1 Szubin / I LO Szubin) - 42 punkty (25 rozegranych partii, 64% wygranych). Czołowe lokaty warcabistów z regionu: IV miejsce Jan Chrząszcz (LZS Senet Janikowo), V miejsce Alan Ufnal (SP 1 Szubin / SzDK Szubin / I LO Szubin), VII miejsce Oskar Dudka (MDK 1 Bydgoszcz), X miejsce Wanda Makowiecka (Królikowo / I LO Szubin). Grano przy wykorzystaniu systemu Arena w czasie 1 godziny.
 
Materiał: PS
Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Drobne naprawy
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
39PLN od 15zł/mcPLN
Deska elewacyjna
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Przewóz krajowy
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1099PLN PROMOCJAPLN
0

Profilaktyka 40 Plus. Program nieodpłatnych badań już od 1 lipca!

Profilaktyka 40 PLUS to program badań profilaktycznych dla Polaków od 40. roku życia. Program startuje już 1 lipca.

(czytaj więcej)
0

Zakupy online zyskują na popularności. Wpływ na to ma wykształcenie?

Kobiety częściej niż mężczyźni kupują w# sklepach stacjonarnych, a online jest najpopularniejszym kanałem sprzedaży w grupach wiekowych 18-24 lat oraz 45-54 lat – wynika z najnowszego badania konsumenckiego przeprowadzonego na zlecenie Cushman & Wakefield przez Inquiry.

(czytaj więcej)
0

Zacznij odliczanie do wakacji. Zabiegi pielęgnacyjne, kosmetyki i nie tylko!

Nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć myśleć o# letnim wypoczynku. Przygotowania do wakacji to świetna okazja, aby poświęcić sobie trochę dodatkowej uwagi, a nawet wypracować kilka nawyków pielęgnacyjnych nie tylko na najbliższe lato, ale na kolejne lata. Zacznij z nami odliczanie dni do urlopu i przygotuj się do niego krok po kroku!

(czytaj więcej)
0

W jaki sposób zadbać o kominek w lecie i dlaczego to takie proste?

Mówi się, że kominek pasuje do zimy jak ręka do rękawiczki, ale# co robić z kominkiem podczas ciepłych miesięcy? Mimo, że widok płonącego ognia ma w sobie coś magicznego, kiedy temperatura na zewnątrz wzrasta, raczej nikomu nie uśmiecha się generowanie w domu dodatkowego źródła ciepła. Ale nawet poza sezonem, nieużywany kominek pozostaje centralnym punktem każdego pomieszczenia, w którym się znajduje. Jak to wykorzystać i w jaki sposób zadbać o kominek w lecie? Sprawdźmy.

(czytaj więcej)