Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2018

Wakacyjne spotkania z szubińskimi dzielnicowymi

foto: powierzone

foto: powierzone

W Przedszkolu nr 3 w Szubinie, a także w szkołach w Królikowie i Kowalewie w związku z # nadchodzącymi wakacjami, zajęcia na temat bezpieczeństwa przeprowadzili szubińscy dzielnicowi.

W ramach prowadzonej działalności profilaktycznej i z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych, dzielnicowi z Komisariatu Policji z Szubina odwiedzili w ostatnich dniach aż trzy placówki oświatowe na terenie gminy.

Sierż. szt. Maciej Mróz gościł w Przedszkolu nr 3 w Szubinie, natomiast mł. asp. Przemysław Błaszkowski w Szkole Podstawowej w Królikowie i Szkole Podstawowej w Kowalewie.

Dzielnicowi rozmawiali z najmłodszymi przede wszystkim o bezpiecznych wakacjach. Przypominali zasady bezpiecznej zabawy w domu, a także na świeżym powietrzy. Przestrzegali przed korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk oraz przed zawieraniem bliższych znajomości z przygodnie poznanymi osobami. Zajęcia zorganizowano z myślą o najmłodszych i ich bezpieczeństwie.

Materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska  Oficer prasowy  KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)