Dziś mamy 13 sierpnia 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

13 lipca 2020

Wakacyjne rozgrywki. Podium zgarnęli mieszkańcy powiatu nakielskiego

W weekend pod patronatem I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie i Kujawsko - #Pomorskiego Związku Szachowego odbyły się XIII Wakacyjne Szachowe Mistrzostwa Bullet I LO Szubin.

Tym razem zawodnicy mieli na rozegranie całej partii 1 minutę. Co ciekawe podium opanowali mieszkańcy powiatu nakielskiego: I miejsce Hubert Gabryszewski (NOK Nakło) - 56 punktów, II miejsce Olaf Jagodziński (I LO Szubin) - 47 punktów, III miejsce Alan Jagodziński (I LO Szubin) - 46 punktów. I kolejna ciekawostka. Lokaty uczestników z pierwszej dziesiątki: IV miejsce Maciej Błociński (BKS Chemik Bydgoszcz / Wielka Brytania), V miejsce Mikołaj Włoch (BKS Chemik Bydgoszcz), VI miejsce Damian Kamiński (KSz Gambit Świecie), VII miejsce Piotr Szybowicz (I LO Szubin), VIII miejsce Adam Jagodziński (I LO Szubin), IX miejsce Julia Rocławska (I LO Szubin), X miejsce Aleksander Polak (Barcin). Pierwszych dziewięciu szachistów reprezentuje w czasie epidemii drużynę I LO Szubin. Grano z zastosowaniem systemu Arena, tempem bullet 1+0 w ciągu 45 minut. Rekordzistą okazał się Alan Jagodziński, który potrafił rozegrać w tym czasie 28 partii.

Materiał: PS

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP50
1299PLN PROMOCJAPLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Budowa magazynów
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)