Dziś mamy 22 kwietnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

24 października 2018

W zdrowym ciele zdrowy duch. Rozegrano emocjonujący mecz

fot. pow

fot. pow

W ciepły, słoneczny dzień grupa Promyczków wybrała się na wycieczkę na boisko przy TKKF, aby # rozegrać mecz piłki nożnej.

Dzieci podzieliły się na dwie drużyny, odśpiewały Hymn Polski w ramach zbliżających się uroczystości z tytułu 100 letniej rocznicy Niepodległości Polski i rozpoczęły mecz. Walka o zwycięstwo była momentami zacięta, były też żółte i czerwone kartki. Pocieszeniem był fakt, że zespoły się nie faulowały. Chłopców dopingowały dziewczynki, chociaż bardziej były zajęte  rzutami do kosza. Drużyna wygrana połączyła swoje siły i na koniec rozegrała mecz wespół z koleżankami. Na zakończenie wszystkie zespoły pożegnały się uściskiem dłoni i podziękowały za bardzo dobrą grę. Dobra kondycja fizyczna niesamowicie poprawiła samopoczucie Promyczków. Regularne uprawianie sportu ma zbawienny wpływ na układ krążenia, oddechowy, trawienny. Kiedy dzieci powróciły do przedszkola, z wielkim apetytem zjadły obiad, a w drodze powrotnej Dawid powiedział: "wszystkie silniki mi się zniszczyły". Hartowanie ducha sportowego zostało osiągnięte.

Materiał: Jolanta Storzyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)