Dziś mamy 21 stycznia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

29 marca 2018

W poszukiwaniu wielkanocnego zajączka. Radości nie było końca

fot. Samorządowe Przedszkole nr 3 Szubinie

fot. Samorządowe Przedszkole nr 3 Szubinie

28 marca nauczycielki Wioleta Danielek i Małgorzata Łuksztet przy współpracy z MOAS #w Szubinie zorganizowały - Zabawę tropiącą pn. ,,Szukamy Wielkanocnego Zajączka” na terenie parku przy Samorządowym Przedszkolu nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie.

Przedszkolaki po wyjściu ze swoich sal udały się wzdłuż wyznaczonej trasy, którą stanowiły ślady Zajączka. Tropy prowadziły do pobliskiego parku. Dzieciom w tym dniu towarzyszyło wiele pozytywnych emocji: podekscytowanie, ciekawość i szybka chęć odnalezienia Zajączka, który ukrył się na terenie parku chowając za drzewa lub krzewy.

Po poszukiwaniach i odnalezieniu głównego bohatera dnia, nie było końca radości na twarzach przedszkolaków. Zajączek zaszczycił dzieci swą wizytą obdarowując Ich słodkimi upominkami, które musiały same odnaleźć. Każda grupa błyskawicznie odnalazła koszyk ze słodkimi niespodziankami. Przedszkolaki życzyły Zajączkowi wiele sił i zachęciły gościa do tego, aby pamiętał o wszystkich dzieciach, obiecując, że z utęsknieniem będą czekały na Niego za rok. Ogromne podziękowania za współpracę zostały złożone na ręce p. Adama Kulczyka i wychowanków MOAS w Szubinie.

Materiał: Samorządowe Przedszkole nr 3 Szubinie

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Budowa magazynów
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Kwasy...
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Meble kuchenne - na zamówienie
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)