Dziś mamy 23 lipca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
29 marca 2018

W poszukiwaniu wielkanocnego zajączka. Radości nie było końca

fot. Samorządowe Przedszkole nr 3 Szubinie

fot. Samorządowe Przedszkole nr 3 Szubinie

28 marca nauczycielki Wioleta Danielek i Małgorzata Łuksztet przy współpracy z MOAS #w Szubinie zorganizowały - Zabawę tropiącą pn. ,,Szukamy Wielkanocnego Zajączka” na terenie parku przy Samorządowym Przedszkolu nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie.

Przedszkolaki po wyjściu ze swoich sal udały się wzdłuż wyznaczonej trasy, którą stanowiły ślady Zajączka. Tropy prowadziły do pobliskiego parku. Dzieciom w tym dniu towarzyszyło wiele pozytywnych emocji: podekscytowanie, ciekawość i szybka chęć odnalezienia Zajączka, który ukrył się na terenie parku chowając za drzewa lub krzewy.

Po poszukiwaniach i odnalezieniu głównego bohatera dnia, nie było końca radości na twarzach przedszkolaków. Zajączek zaszczycił dzieci swą wizytą obdarowując Ich słodkimi upominkami, które musiały same odnaleźć. Każda grupa błyskawicznie odnalazła koszyk ze słodkimi niespodziankami. Przedszkolaki życzyły Zajączkowi wiele sił i zachęciły gościa do tego, aby pamiętał o wszystkich dzieciach, obiecując, że z utęsknieniem będą czekały na Niego za rok. Ogromne podziękowania za współpracę zostały złożone na ręce p. Adama Kulczyka i wychowanków MOAS w Szubinie.

Materiał: Samorządowe Przedszkole nr 3 Szubinie

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Krzesło młodzieżowe
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
ŁÓŻKA
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)