Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

11 grudnia 2018

W poszukiwaniu świątecznych ozdób. Dzieci jako mali detektywi

fot. Maria Berend

fot. Maria Berend

Dzieci 5,4 i 3-letnie z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie niczym mali detektywi wybrali się # na poszukiwanie dekoracji świątecznych.

Najmłodsi zauważyli dużą choinkę w pobliżu naszego przedszkola, jednak największym zaskoczeniem dla przedszkolaków była szopka przed Kościołem pw. Św. A. Boboli, którą w naszym mieście dzieci zobaczyły po raz pierwszy.

Dalsze kroki dzieci skierowały na ulicę 3 Maja, gdzie prawie każdy sklep ozdobiony był świątecznymi symbolami: aniołkami, choinkami, bombkami, Gwiazdorami itd.

Dużą radość sprawił dzieciom reniferowy zaprzęg, do którego mogły same wsiąść. "Tygryski" już wiedzą, że nasz Szubin jest już przygotowany do Bożego Narodzenia.

materiał: Maria Berend

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.  

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)