Dziś mamy 13 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

08 czerwca 2014
Klasa młodzików

W największym upale

fot. BDS

fot. BDS

Nie mieli w niedzielę szczęścia młodzicy Szubinianki, którzy przed własną publicznością przegrali ze Spójnią Białe Błota. Podobnie jak orlicy, podopieczni Mirosława Obremskiego szybko opadli z sił.

Mecz pomiędzy Szubinianką a Spójnią rozpoczął się o 11, więc piłkarze grali w największym upale. Goście przyjechali do Szubina dwoma składami, więc często dokonywali zmian. Nie mógł sobie na to pozwolić trener Obremski, który na ławce rezerwowych miał zaledwie dwóch graczy. Szubinianie nie strzelili żadnej bramki, tracąc przy tym trzy.

Szubinianka – Spójnia Białe Błota 0:3 (0:2)

Skład Szubinianki: Jakub Pałecki, Piotr Olejniczak, Kamil Weichbrodt, Kamil Grzelczyk, Filip Grobelski, Filip Grodzicki, Łukasz Andziak, Markus Hek i Grzegorz Kaleśnikow oraz Marcin Fibik i Miłosz Grobelny.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Szafy przesuwne
Meble kuchenne - na zamówienie
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Kasa fiskalna ONLINE FAREX PRO600
1349PLN PROMOCJAPLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)