Dziś mamy 28 listopada 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

10 października 2021

V Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego.Kto był najlepszy?

fot. pow.

fot. pow.

W Szubińskim Domu Kultury odbyły się V Mistrzostwa# Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Grze Aktywnej w Warcabach Klasycznych. Na listach startowych znaleźli się uczestnicy z Bydgoszczy, Włocławka, Świecia, Janikowa, Unisławia, Kcyni, Miastowic, Szubina, Królikowa, Kowalewa i Zamościa. Grano przy wykorzystaniu systemu szwajcarskiego, na dystansie 7 rund, tempem aktywnym 15 minut na zawodnika. Obowiązki sędziego i kierownika championatu sprawował Piotr Szybowicz.

Do championatu regionu przystąpiło 40 zawodników, których podzielono na dwie grupy: turniej A (20 osób) - seniorzy, seniorki, juniorzy 16, 19, juniorki 16, 19, turniej B (20 osób) - juniorzy 7, 10, 13, juniorki 7, 10, 13. Roczniki juniorów: do lat 7 (2014 i młodsi), do lat 10 (2013, 2012, 2011), do lat 13 (2010, 2009, 2008), do lat 16 (2007, 2006, 2005), do lat 19 (2004, 2003, 2002).

Reprezentanci sekcji warcabowych gminy Szubin wywalczyli 14 miejsc medalowych (4 złote, 4 srebrne, 6 brązowych). Najlepszy wynik uzyskał Kamil Białecki, który wygrał klasyfikację ogólną juniorów turnieju B bez podziału na kategorie wiekowe. Szczegółowa lista medalistów przedstawiała się następująco: turniej A - I miejsce Julia Rocławska - I LO Szubin (kategoria juniorek do lat 19), II miejsce Wanda Makowiecka - Królikowo (kategoria kobiet), II miejsce Kacper Białecki - SzDK Szubin / SP 1 Szubin (kategoria juniorów do lat 16), III miejsce Anna Białecka - Szubin (kategoria kobiet), III miejsce Alan Jagodziński - I LO Szubin (kategoria juniorów do lat 16), III miejsce Eliza Gruszczyńska - I LO Szubin (kategoria juniorek do lat 16), turniej B - I miejsce Kamil Białecki - SzDK Szubin / SP 1 Szubin (kategoria juniorów do lat 10), I miejsce Jakub Hilscher - SzDK Szubin / SP Kowalewo (kategoria juniorów do lat 7), II miejsce Alan Ufnal - SzDK Szubin / SP 1 Szubin (kategoria juniorów do lat 10), III miejsce Filip Czerwiński - SzDK Szubin / SP 2 Szubin (kategoria juniorów do lat 10), III miejsce Jakub Makarewicz - SzDK Szubin / SP Kcynia (kategoria juniorów do lat 13), III miejsce Sebastian Klimek - SzDK Szubin / SP 2 Szubin (kategoria juniorów do lat 7), klasyfikacja drużynowa turnieju A - II miejsce I LO Szubin, klasyfikacja drużynowa turnieju B - I miejsce SzDK Szubin.

Szczegółowa lista tryumfatorów w poszczególnych kategoriach: turniej A - I miejsce mężczyźni Sebastian Chrząszcz (LZS Senet Janikowo), I miejsce C19 - Kamil Kubiak (LZS Senet Janikowo), I miejsce C16 - Patryk Kubiak (LZS Senet Janikowo), I miejsce kobiety - I miejsce Patrycja Tomczak (LZS Senet Janikowo), I miejsce D19 - Julia Rocławska (I LO Szubin), I miejsce D16 - Maria Podlewska (UKS Presto Włocławek), turniej B - I miejsce C13 - Filip Gotowski (MDK 1 Bydgoszcz), I miejsce C10 - Kamil Białecki (SzDK Szubin / SP 1 Szubin), I miejsce C7 - Jakub Hilscher (SzDK Szubin / SP Kowalewo), I miejsce D13 - Wiktoria Lewandowska (UKS Presto Włocławek), I miejsce D10 - Aleksandra Pokrzywiec (MDK 1 Bydgoszcz), klasyfikacja drużynowa turnieju A - I miejsce LZS Senet Janikowo, klasyfikacja drużynowa turnieju B - I miejsce SzDK Szubin.

Materiał: PS

Oceń artykuł: 54 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Jajka konsumpcyjne 10 szt.
4,44PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)