Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

18 lutego 2019

"V Memoriał Henryka Dery". W turnieju wzięło udział aż 46 par

fot. Tomasz Matuszak

fot. Tomasz Matuszak

W niedzielę 17 lutego w Szubińskim Domu Kultury odbył się 64. Turniej par w brydżu sportowym na # zapis maksymalny, „V Memoriał Henryka Dery” pod Patronatem Honorowym Burmistrza Szubina.

Turniej zaliczony został do Grand Prix województwa kujawsko-pomorskiego.

W Turnieju wzięło udział 46 par z Bydgoszczy, Rojewa, Torunia, Solca Kujawskiego, Świecia nad Wisłą, Chełmna, Rogowa, Aleksandrowa Kujawskiego, Nakła nad Notecią, Więcborka, Szubina.

Turniej wygrała para z Bydgoszczy Jan Nawrocki (Forta Bydgoszcz), Leszek Falkowski Chemik Bydgoszcz) z wynikiem 63.61. Druga najlepsza para uzyskała wynik 60.73 Waldemar Zieliński, Robert Mrukowski (Hurtownia Sportowa PAAK) . Wynik 60.23 pozwolił na zajęcie trzeciego miejsca parze Piotr Szczuka, Janusz Szczuka (Pastel Bydgoszcz). Łącznie przyznano nagrody dla czterech najlepszych par turnieju oraz dwie dodatkowe nagrody „Para Mixtowa” i „WK<6”.

Tradycyjnie sponsorem Turnieju była rodzina Henryka Dery. Kolejny Turniej odbędzie się 8 czerwca 2019 r. w ramach Dni Szubina.

materiał: Tomasz Matuszak

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

MEBLE PIOTR PASIEKA
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
MEBLE PIOTR PASIEKA
Wypożyczalnia samochodów
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Siłownia
Meble na wymiar: szafy przesuwne
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)