Dziś mamy 16 lipca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

18 lutego 2019

"V Memoriał Henryka Dery". W turnieju wzięło udział aż 46 par

fot. Tomasz Matuszak

fot. Tomasz Matuszak

W niedzielę 17 lutego w Szubińskim Domu Kultury odbył się 64. Turniej par w brydżu sportowym na # zapis maksymalny, „V Memoriał Henryka Dery” pod Patronatem Honorowym Burmistrza Szubina.

Turniej zaliczony został do Grand Prix województwa kujawsko-pomorskiego.

W Turnieju wzięło udział 46 par z Bydgoszczy, Rojewa, Torunia, Solca Kujawskiego, Świecia nad Wisłą, Chełmna, Rogowa, Aleksandrowa Kujawskiego, Nakła nad Notecią, Więcborka, Szubina.

Turniej wygrała para z Bydgoszczy Jan Nawrocki (Forta Bydgoszcz), Leszek Falkowski Chemik Bydgoszcz) z wynikiem 63.61. Druga najlepsza para uzyskała wynik 60.73 Waldemar Zieliński, Robert Mrukowski (Hurtownia Sportowa PAAK) . Wynik 60.23 pozwolił na zajęcie trzeciego miejsca parze Piotr Szczuka, Janusz Szczuka (Pastel Bydgoszcz). Łącznie przyznano nagrody dla czterech najlepszych par turnieju oraz dwie dodatkowe nagrody „Para Mixtowa” i „WK<6”.

Tradycyjnie sponsorem Turnieju była rodzina Henryka Dery. Kolejny Turniej odbędzie się 8 czerwca 2019 r. w ramach Dni Szubina.

materiał: Tomasz Matuszak

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Meble kuchenne
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Aktywność ekonomiczna ludności. Przeprowadzono badania

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności, w porównaniu z IV kwartałem 2018 r., liczba # pracujących i bezrobotnych zmniejszyła się. Wpłynęło to na spadek wskaźnika zatrudnienia oraz stopy bezrobocia. W tym czasie przybyło natomiast osób biernych zawodowo. To z kolei przełożyło się to na spadek współczynnika aktywności zawodowej.

(czytaj więcej)