Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

05 maja 2019

VIII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. Wyniki turnieju

fot.pow

fot.pow

Dnia 30 kwietnia 2019 roku w sali gimnastycznej# Szkoły Podstawowej w Rynarzewie odbył się VIII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego pod nazwą „ Razem przy Tenisowym Stole”.

Tym razem do turnieju zgłosiła się rekordowa liczba uczestników aż szesnaście rodzinnych drużyn – dziecko plus osoba pełnoletnia związana z rodziną. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym w czterech grupach, do dwóch wygranych pojedynków oraz gry finałowe. Pierwsza ósemka turnieju otrzymała puchary, natomiast wszyscy uczestnicy pamiątkowe medale, oraz słodkie upominki.

Zawody odbyły się dzięki otrzymanej dotacji ze Starostwa Powiatowego w Nakle n/Notecią w ramach projekt „Tenis stołowy – trenuj z pasją”. Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Tomasz Grobelski i Tomasz Łączny.

Klasyfikacja końcowa
1. Katarzyna i Wojciech  Kujawa
2. Martyna i Marek Czajkowscy
3. Zuzanna i Justyna Bryła
4. Lena Majdan i Marian Dobosiewicz
5. Wiktoria Babkiewicz i Michał Bryła
6. Martyna i Leon Mensch
7. Maja i Monika Łuszczek
8. Szymon i Magdalena Kołodziej
9 – 16.  Franciszek i Marek Gawińscy, Tomasz i Janusz Lis, Zuzanna i Justyna Belter, Paweł i Mirosław Łukaszewscy, Katarzyna i Danuta Mikuła, Małgorzata i Tomasz Mikuła, Maja i Bartosz Błażejewscy, Norbert i Dariusz Milanowski

Brawa dla wszystkich uczestników turnieju a szczególnie dla Rodziców, którzy znaleźli czas, aby spędzić go ze swoimi dziećmi w sportowej rywalizacji przy stołach tenisowych. Zapraszamy za ROK.

materiał: SP Rynarzewo

 

 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Meble kuchenne
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Zabiegi dla panów
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)