Dziś mamy 9 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

27 listopada 2019

Urodziny Pluszowego Misia. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy

fot. Biblioteka Szkolna w Kowalewie

fot. Biblioteka Szkolna w Kowalewie

26 listopada 2019 r. obchodziliśmy w Bibliotece Szkolnej w Kowalewie niezwykłe święto – Dzień Pluszowego Misia.

Tym razem głównymi bohaterami uroczystości zostali przyjaciele ze Stumilowego Lasu, zatem korytarz wypełniły kolorowe pluszaki w kształcie Puchatka, Kłapouchego, Prosiaczka, Królika, Tygryska, a także inne ulubione przytulanki dzieci. Uczniowie brali udział w konkursie plastycznym na wykonanie portretu misia. Wśród zebranych prac dominowały rysunki i obrazki malowane farbami, ale znalazły się również formy przestrzenne wykonane techniką origami oraz lepione z masy solnej. Ponadto dzieci na zajęciach świetlicowych mogły popisać się wiedzą na temat życia niedźwiedzi uczestnicząc w turnieju pt. „Co wiesz o niedźwiedziach?” i „Czy wszystkie misie lubią miód?”. Na zakończenie imprezy dzieci otrzymały dyplomy Prawdziwego Przyjaciela Misia słodkie upominki. Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za włączenie się do wspólnego świętowania. Raz jeszcze gratulujemy laureatom i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

Materiał: Biblioteka Szkolna w Kowalewie

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

MEBLE PIOTR PASIEKA
Remonty mieszkań
Szafy przesuwne
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Makijaż ślubny
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP500
1399PLN PROMOCJAPLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)