Dziś mamy 24 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

14 stycznia 2019

Udział „mundurowych” z ZSP w II etapie Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie w Toruniu

fot.pow

fot.pow

11 stycznia br. w auli Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu przeprowadzono# II etap IX edycji Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie pn.: „Bezpieczny i przyjazny region” zwanej dalej „Olimpiadą”.

W drugim etapie startowali uczestnicy z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy zdobyli największą ilość punktów w eliminacjach w poszczególnych Powiatach Województwa. Naszą szkołę reprezentowali kadeci klasy wojskowej IITL Dawid Zgórski i IIITL Brajan Broda, którzy w dniu 6.12.2018 roku pomyślnie przebrnęli I etap powiatowy w Nakle nad Notecią. Nasz trzeci reprezentant uczeń z klasy IIITL super kadet Paweł Meller, ze względu na rozpoczęcie w tym samym dniu Terytorialnej Służby Wojskowej w 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej w Toruniu, nie mógł on uczestniczyć w Olimpiadzie. W Toruniu uczestnicy musieli zmierzyć się z testem pisemnym wielokrotnego wyboru. Zgodnie z Regulaminem do trzeciego etapu wyłonionych zostanie nie więcej niż 15 osób, które będą walczyć o nagrodę – opłacone 3-letnie studia na wybranym przez uczestnika kierunku kształcenia, prowadzonym przez Wyższą Szkołę Bankową w Toruniu lub Bydgoszczy.

Gratulujemy uczennicom dodatkowych umiejętności wybiegających poza podstawę programową przedmiotów realizowanych w szkole, jednocześnie życząc kolejnych osiągnięć i sukcesów.

materiał: mjr rez. Jarosław Odrobiński – szkolny koordynator Olimpiady

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Ja, w dniu 14-01-2019 19:52:52 napisał:

  Super mundurowi

  odpowiedz

  • 0 (0)

  wuja, w dniu 14-01-2019 21:08:38 napisał:

  I już z lewej strony na zdjęciu mamy złamania prawa.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drukarki kodów kreskowych
1352PLN 985PLN
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
Deska elewacyjna
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Makijaż ślubny
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
Sprawdzanie skuteczności hamowania
0

Mała architektura. Niewielkie elementy o dużym znaczeniu

Ogrodowe elementy dekoracyjne znajdują zastosowanie nie tylko w# przestrzeni miejskiej, ale również w indywidualnych aranżacjach wokół domu.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)