Dziś mamy 22 kwietnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 stycznia 2019

Udział „mundurowych” z ZSP w II etapie Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie w Toruniu

fot.pow

fot.pow

11 stycznia br. w auli Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu przeprowadzono# II etap IX edycji Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie pn.: „Bezpieczny i przyjazny region” zwanej dalej „Olimpiadą”.

W drugim etapie startowali uczestnicy z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy zdobyli największą ilość punktów w eliminacjach w poszczególnych Powiatach Województwa. Naszą szkołę reprezentowali kadeci klasy wojskowej IITL Dawid Zgórski i IIITL Brajan Broda, którzy w dniu 6.12.2018 roku pomyślnie przebrnęli I etap powiatowy w Nakle nad Notecią. Nasz trzeci reprezentant uczeń z klasy IIITL super kadet Paweł Meller, ze względu na rozpoczęcie w tym samym dniu Terytorialnej Służby Wojskowej w 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej w Toruniu, nie mógł on uczestniczyć w Olimpiadzie. W Toruniu uczestnicy musieli zmierzyć się z testem pisemnym wielokrotnego wyboru. Zgodnie z Regulaminem do trzeciego etapu wyłonionych zostanie nie więcej niż 15 osób, które będą walczyć o nagrodę – opłacone 3-letnie studia na wybranym przez uczestnika kierunku kształcenia, prowadzonym przez Wyższą Szkołę Bankową w Toruniu lub Bydgoszczy.

Gratulujemy uczennicom dodatkowych umiejętności wybiegających poza podstawę programową przedmiotów realizowanych w szkole, jednocześnie życząc kolejnych osiągnięć i sukcesów.

materiał: mjr rez. Jarosław Odrobiński – szkolny koordynator Olimpiady

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Ja, w dniu 14-01-2019 19:52:52 napisał:

  Super mundurowi

  odpowiedz

  • 0 (0)

  wuja, w dniu 14-01-2019 21:08:38 napisał:

  I już z lewej strony na zdjęciu mamy złamania prawa.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Meble młodzieżowe systemowe
Meble łazienkowe
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Szafy przesuwne
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)