Dziś mamy 22 stycznia 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
23 grudnia 2017

Uczniowie spisali się znakomicie. Przed nimi drugi etap olimpiady

fot. mjr rez. Jarosław Odrobiński

fot. mjr rez. Jarosław Odrobiński

Dnia 8 grudnia w sali konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury w Nakle nad #Notecią przeprowadzono I etap (test z wiedzy ogólnej składający się z 20 pytań jednokrotnego wyboru), VIII edycji Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczny i przyjazny region”.

Zgodnie z § 4 ust. 18 regulaminu Olimpiady, do drugiego etapu z całego województwa Kujawsko-pomorskiego zostało zakwalifikowanych 122 uczniów na 642 uczestniczących. Wymogiem kwalifikacyjnym do II etapu było uzyskanie 14 lub większej ilości punktów z 20 możliwych do uzyskania. Miło nam poinformować, iż z  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. E. Chroboczka w Szubinie na 9 startujących uczniów kadetów klas wojskowych z I TL, II TL i IIITL do II etapu zakwalifikowała się „5”. Są to nast. kadeci: Gogola Katarzyna, Łochowicz Natalia, Zgórski Dawid, Kuliberda Adrianna i Kuźniak Klaudia. II etap olimpiady odbędzie się

9 stycznia 2018 roku w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Finał został zaplanowany na 23 marca 2018 roku. Zwycięzca olimpiady otrzyma indeks upoważniający go do podjęcia na dowolnym przez siebie wybranym kierunku studiów w Wyższej Szkole Bankowej, natomiast na wszystkich uczestników III etapu czekają atrakcyjne nagrody. Nasi reprezentanci rozpoczęli przygotowania i mamy nadzieję na również korzystne wieści z Torunia. Gratulujemy uczniom wspaniałego sukcesu i liczymy na finał.

Materiał: mjr rez. Jarosław Odrobiński – koordynator szkolny Olimpiady

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Jest śnieg, więc lepimy bałwana! Czekamy na zdjęcia zimowych stworów

Chociaż wiele osób narzeka na zimę i związane z nią utrudnienia, to jednak ta pora roku ma #także swoje plusy. Zabawa na śniegu to szczególnie duża frajda dla dzieci. Gdy za oknem robi się biało, najmłodsi ochoczo wychodzą na dwór.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)