Dziś mamy 19 października 2018, piątek, imieniny obchodzą:
23 grudnia 2017

Uczniowie spisali się znakomicie. Przed nimi drugi etap olimpiady

fot. mjr rez. Jarosław Odrobiński

fot. mjr rez. Jarosław Odrobiński

Dnia 8 grudnia w sali konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury w Nakle nad #Notecią przeprowadzono I etap (test z wiedzy ogólnej składający się z 20 pytań jednokrotnego wyboru), VIII edycji Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczny i przyjazny region”.

Zgodnie z § 4 ust. 18 regulaminu Olimpiady, do drugiego etapu z całego województwa Kujawsko-pomorskiego zostało zakwalifikowanych 122 uczniów na 642 uczestniczących. Wymogiem kwalifikacyjnym do II etapu było uzyskanie 14 lub większej ilości punktów z 20 możliwych do uzyskania. Miło nam poinformować, iż z  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. E. Chroboczka w Szubinie na 9 startujących uczniów kadetów klas wojskowych z I TL, II TL i IIITL do II etapu zakwalifikowała się „5”. Są to nast. kadeci: Gogola Katarzyna, Łochowicz Natalia, Zgórski Dawid, Kuliberda Adrianna i Kuźniak Klaudia. II etap olimpiady odbędzie się

9 stycznia 2018 roku w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Finał został zaplanowany na 23 marca 2018 roku. Zwycięzca olimpiady otrzyma indeks upoważniający go do podjęcia na dowolnym przez siebie wybranym kierunku studiów w Wyższej Szkole Bankowej, natomiast na wszystkich uczestników III etapu czekają atrakcyjne nagrody. Nasi reprezentanci rozpoczęli przygotowania i mamy nadzieję na również korzystne wieści z Torunia. Gratulujemy uczniom wspaniałego sukcesu i liczymy na finał.

Materiał: mjr rez. Jarosław Odrobiński – koordynator szkolny Olimpiady

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)