Dziś mamy 24 maja 2019, piątek, imieniny obchodzą:

04 maja 2019

Uczniowie kadeci z ZSP w Szubinie na obchodach rocznicowych Konstytucji 3 Maja

fot.pow

fot.pow

Dnia 3 maja br., na zaproszenie# Starosty Nakielskiego Tadeusza Sobola i Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Not. Sławomira Napierały delegacja z ZSP im. prof. E. Chroboczka w Szubinie składzie kadeci klasy wojskowej IIITL Paweł Meller, Brajan Broda i Eryk Ostrowski wraz z Sztandarem wzięła po raz pierwszy udział w „wyjazdowej” uroczystości z okazji 228. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Program uroczystości m.in. z wojskową asystą honorową z 1 batalionu logistycznego „Ziemi Nakielskiej” w Bydgoszczy obejmował: uroczystą mszę świętą w intencji Ojczyzny w kościele farnym pw. Św. Wawrzyńca, następnie złożenie wiązanek kwiatów przy Tablicy Katyńskiej, nasadzenie dębu katyńskiego. Po przejściu na Rynek w dalszej części wygłoszono okolicznościowe wystąpienia, złożono wiązanki kwiatów przy Pomniku Wdzięczności Wojsku Polskiemu. Na zakończenie odbył się koncert chóru Soli Deo. Nadzór i opiekę nad uczniami sprawował nauczyciel edukacji wojskowej, wychowawca klasy wojskowej ITL - mjr rez. Jarosław Odrobiński.

materiał: Zespół ds. Promocji ZSP

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Lakiernictwo
Narożniki
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Botox i wypełniacze
Konstrukcje stalowe
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)