Dziś mamy 24 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

09 lutego 2019

Tydzień kolorów w Samorządowym Przedszkolu nr 3 w Szubinie

fot.pow

fot.pow

W dniach 04.02.2018- 08.02.2019 w Samorządowym Przedszkolu nr 3 im.# Wandy Chotomskiej została zrealizowana akcja „Tydzień Kolorów”.

Podczas różnych zabaw przedszkolaki rozwijały ciekawość poznawczą, miały okazję brać udział we wspólnych zabawach przy muzyce i śpiewie, które wprowadziły atmosferę radości i beztroski. Pierwszy dzień - czerwony  był to dzień pod nazwą „ Spotkanie z instrumentami muzycznymi”. Jako gość specjalny przyszła pani Sara Pawlicka z dziećmi z Zespołu Szkół Specjalnych i zaprezentowała naszym dzieciom swój instrument- saksofon. Był to także „Dzień talentów” . Z każdej grupy dzieci miały możliwość zaprezentować swoje umiejętności. Wtorek-  dzień zielony - przedszkolaków odwiedził Klaun, który przeprowadził z dziećmi zabawy ruchowe i muzyczne.  Środa- dzień kolorowy-Tego dnia w przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Wszystkie Przedszkolaki przyszły przebrane za swoje ulubione postacie z bajek i filmów dla dzieci.  Zabawa karnawałowa odbyła się w dwóch grupach wiekowych. Czwartek- dzień żółty- był to dzień eksperymentów.  Przedszkolaki podzielone na młodszych i starszych uczestniczyły w eksperymentach prowadzonych przez panią Aleksandrę Jahnke i Natalię Maciejewską. Wszystkie te doświadczenia nawiązywały do  zabawy z kolorami. Ostatni dzień piątek- dzień niebieski- dzieci podzielone na dwie grupy: starsi i młodsi spotkały się z policjantami z Powiatowej Komendy  Policji z Nakła nad Notecią ( wydział do spraw nieletnich, który zajmuje się edukacją przedszkolną w zakresie bezpieczeństwa), którzy przyjechali także z psem przewodnikiem. Tematem spotkania było uświadomienie płynącego zagrożenia z kontaktów z osobami nieznajomymi. Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich gości, którzy uraczyli nas swoją obecnością i przekazali tym samym dzieciom ciekawe informacje.

 materiał: PS3 Szubin

                                                                                                                                                        

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Żel UV 5ml
7,50PLN
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Budowa magazynów
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
0

Mała architektura. Niewielkie elementy o dużym znaczeniu

Ogrodowe elementy dekoracyjne znajdują zastosowanie nie tylko w# przestrzeni miejskiej, ale również w indywidualnych aranżacjach wokół domu.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)