Dziś mamy 13 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

Turnieje

02 lipca 2020 0

Turniej tenisa stołowego. Walczyli o puchar prezesa "Luks" Orzeł Rynarzewo

Dnia 1 lipca 2020 roku w# Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Rynarzewie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa „LUKS” Orzeł Rynarzewo.

(czytaj więcej)
07 listopada 2019 0

Turniej Tenisa Stołowego. Zawodnicy walczyli do końca

Po raz XII w Janikowie spotkali się zawodnicy ze Środowiskowych Domów Samopomocy na Turnieju Tenisa Stołowego.

(czytaj więcej)
13 czerwca 2014 0

Rywalizowali o puchar prezesa

Na Sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Rynarzewie odbył się, 11 czerwca, Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa „LUKS” Orzeł Rynarzewo.

(czytaj więcej)

Ponad 80 startujących

Pasjonaci tenisa stołowego z całego województwa kujawsko-pomorskiego zjechali w minioną niedzielę do Kcyni, by wziąć udział w XXIV Memoriale im. Marka i Roberta Mocnych.

(czytaj więcej)
13 lutego 2014 1

Tenis stołowy w Szubinie

Na pożegnanie Ferii Zimowych Urząd Gminy Szubin, Miejski Zespół Oświaty Sportu i Rekreacji w Szubinie oraz Ognisko TKKF Instalator-Pelikan w Szubinie byli organizatorami zawodów w Tenisie Stołowym dla młodzieży.

(czytaj więcej)

Pożegnali rok 2013

Ostatnia niedziela 2013 roku stała pod znakiem sportu w Ślesinie. Dzień po zmaganiach piłkarskich do rywalizacji świąteczno-noworocznej przystąpili tenisiści stołowi.

(czytaj więcej)
14 czerwca 2013 0
Turniej tenisa stołowego

O Puchar Prezesa

12 czerwca na sali ZS w Rynarzewie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa LUKS Orzeł Rynarzewo.

(czytaj więcej)
26 maja 2013 0

Otwarty turniej tenisa stołowego

Dnia 22 maja 2013 roku na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Rynarzewie odbył się II Otwarty Turniej Tenisa Stołowego.

(czytaj więcej)
21 kwietnia 2013 0

Walka do ostatniej piłeczki

W ZP MOAS w Szubinie odbył się turniej ping-ponga. Tak jak przed rokiem frekwencja mocno mobilizowała, tak w dniu dzisiejszym zawodnicy zawiedli i przybyła tylko nieliczna grupa# najwierniejszych.

(czytaj więcej)

Rynarzewo gościło tenisistów

18 kwietnie na sali w Rynarzewie przyszło rywalizować uczniom klas podstawowych i gimnazjalnych w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w tenisie stołowym.

(czytaj więcej)

Rodzinne granie

W środę 17 kwietnia w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Rynarzewie odbył się II Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. Do współzawodnictwa stanęło osiem rodzinnych drużyn.

(czytaj więcej)
16 marca 2013 0

Tenisowe półfinały

Dnia 14 marca w Sali Szkoły Podstawowej w Laskowicach Pomorskich odbył się pierwszy z dwóch półfinałów wojewódzkich w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych

(czytaj więcej)
10 marca 2013 0
Turniej tenisa stołowego

Następcy Grubby w Zamościu

Turniej tenisa stołowego w Zamościu był zwieńczeniem kilku miesięcy treningów.

(czytaj więcej)

„W zdrowym ciele zdrowy duch”

W sobotę 15 grudnia w sali gimnastycznej ZS w Potulicach odbyły się V Mistrzostwa Okręgowe Skazanych z Okręgu Bydgoskiego w Tenisie Stołowym. W zawodach uczestniczyło 29 zawodników.

(czytaj więcej)
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)