Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

28 maja 2020

Turniej warcabów stupolowych. 44 graczy z różnych krajów

fot. PS

fot. PS

101 Turniej Warcabów Stupolowych 100 X 100 Lidraughts MDK 1 Bydgoszcz odbył się w #obsadzie międzynarodowej z udziałem 44 graczy.
Na listach startowych znaleźli się miedzy innymi zawodnicy z takich krajów jak: Hiszpania, Holandia, Mongolia, Nigeria, Trynidad i Tobago czy Mayotte. Nic dziwnego, że pierwszy z warcabistów z naszego regionu uplasował się na VIII pozycji. Grano tempem 5+2 w czasie 100 minut.

Klasyfikacja medalistów wśród zawodników województwa kujawsko-pomorskiego przedstawiała się następująco: seniorzy - I miejsce Piotr Szybowicz (I LO Szubin / SzDK Szubin / MDK 1 Bydgoszcz), seniorki - I miejsce Wanda Makowiecka (Królikowo), juniorzy - I miejsce Dawid Gotowski (MDK 1 Bydgoszcz / Unisław), II miejsce Filip Gotowski (MDK 1 Bydgoszcz / Unisław), III miejsce Sebastian Król (SzDK Szubin / SP Rynarzewo), juniorki - I miejsce Melisa Kowalska (MDK 1 Bydgoszcz), II miejsce Julia Kowalska (MDK 1 Bydgoszcz), III miejsce Julia Rocławska (I LO Szubin). W zawodach brali udział także: Oskar Dudka, Kamil BiałeckiKacper BiałeckiAlan UfnalSandra UfnalFilip Czerwiński.
 
Materiał: PS

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Wulkanizacja
Meble kuchenne
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)