Dziś mamy 16 lutego 2019, sobota, imieniny obchodzą:

05 lutego 2018

Turniej upamiętniający Powstanie Wielkopolskie. Udział wzięło 26. zawodników

fot. powierzone

fot. powierzone

4 lutego w szubińskim I LO im. Stanisława Wyspiańskiego zorganizowano turniej towarzyszący # mistrzostwom województwa i upamiętniający jedno z ważniejszych wydarzeń w historii miasta. Tym razem rywalizowano w zawodach szachowych - Powstanie Wielkopolskie - Puchar Zdobywców Pociągu Pancernego "Danuta".

Na listach startowych znalazło się 26 miłośników 64 pól z Bydgoszczy, Sępólna Krajeńskiego, Żnina, Nakła, Miastowic, Aleksandrowa Kujawskiego, Łochowa, Szubina i Rynarzewa. Nagrody wręczali: wiceburmistrz Szubina Krystyna Sichel i dyrektor I LO Elżbieta Kłosowska - Hilscher. Fundusze pozyskano z Urzędu Miasta i Gminy Szubin w ramach Gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii dla gminy Szubin.

Trzy pierwsze miejsca zajęli: Alan Jagodziński (LKS Chrobry Gniezno), Olaf Jagodziński (LKS Chrobry Gniezno) i Zbigniew Bela (PKS Leśny Bydgoszcz). W poszczególnych grupach rankingowych tryumfowali: grupa 1600 - I miejsce Alan Jagodzińśki, II miejsce Olaf Jagodziński, III miejsce Jan Kudłacik, grupa 1400 - I miejsce Zbigniew Bela, II miejsce Adam Górecki, III miejsce Dominik Bauza, grupa 1200 - I miejsce Janusz Przybylski, grupa 1000 - I miejsce Grzegorz Podlewski, II miejsce Wojciech Wiechowski, III miejsce Marcin Domiński. Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem Szubina okazał się Marcin Domiński, a najlepszym szachistą I LO w Szubinie został Hubert Zdralek.

 materiał: Piotr Szybowicz

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Bon upominkowy
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Botox
Elewacje
Usługi transportowe
Botox i kwas hialuronowy
Pieczątki Colop
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)