Dziś mamy 24 maja 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
05 lutego 2018

Turniej upamiętniający Powstanie Wielkopolskie. Udział wzięło 26. zawodników

fot. powierzone

fot. powierzone

4 lutego w szubińskim I LO im. Stanisława Wyspiańskiego zorganizowano turniej towarzyszący # mistrzostwom województwa i upamiętniający jedno z ważniejszych wydarzeń w historii miasta. Tym razem rywalizowano w zawodach szachowych - Powstanie Wielkopolskie - Puchar Zdobywców Pociągu Pancernego "Danuta".

Na listach startowych znalazło się 26 miłośników 64 pól z Bydgoszczy, Sępólna Krajeńskiego, Żnina, Nakła, Miastowic, Aleksandrowa Kujawskiego, Łochowa, Szubina i Rynarzewa. Nagrody wręczali: wiceburmistrz Szubina Krystyna Sichel i dyrektor I LO Elżbieta Kłosowska - Hilscher. Fundusze pozyskano z Urzędu Miasta i Gminy Szubin w ramach Gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii dla gminy Szubin.

Trzy pierwsze miejsca zajęli: Alan Jagodziński (LKS Chrobry Gniezno), Olaf Jagodziński (LKS Chrobry Gniezno) i Zbigniew Bela (PKS Leśny Bydgoszcz). W poszczególnych grupach rankingowych tryumfowali: grupa 1600 - I miejsce Alan Jagodzińśki, II miejsce Olaf Jagodziński, III miejsce Jan Kudłacik, grupa 1400 - I miejsce Zbigniew Bela, II miejsce Adam Górecki, III miejsce Dominik Bauza, grupa 1200 - I miejsce Janusz Przybylski, grupa 1000 - I miejsce Grzegorz Podlewski, II miejsce Wojciech Wiechowski, III miejsce Marcin Domiński. Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem Szubina okazał się Marcin Domiński, a najlepszym szachistą I LO w Szubinie został Hubert Zdralek.

 materiał: Piotr Szybowicz

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Test amortyzatorów
Meble kuchenne
Siłownia
Sprawdzanie geometrii kół
Konstrukcje stalowe
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)