Dziś mamy 28 stycznia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

25 listopada 2021

Turniej trójek siatkarskich dla uczniów. Najlepsi otrzymali nagrody

fot. pow.

fot. pow.

23 listopada w Zespole Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie odbył się# turniej trójek siatkarskich dla uczniów szkoły. W zawodach udział wzięło 33 uczniów co złożyło się na 11 zespołów, które rywalizowały ze sobą na dwóch boiskach w systemie ”brazylijskim” czyli do dwóch przegranych meczów.

Zwycięzcami turnieju okazali się faworyci rozgrywek, uczniowie klasy trzeciej branżowej szkoły I-go stopnia: Hubert Paszkiet, Kamil Sowa oraz Gracjan Gluba, który po fantastycznie rozegranych zawodach został nagrodzony statuetką wartościowego zawodnika. Drugie miejsce zdobyli uczniowie klasy III Tb, którzy na przestrzeni całego turnieju dwukrotnie przegrali ze starszymi kolegami ze szkoły branżowej. W skład zespołu weszli Kuba Matuszewski, Szymon Brzykcy oraz Tobiasz Nowicki. Całe podium uzupełnia rewelacja turnieju, uczniowie klasy pierwszej szkoły branżowej, którzy po zaciętym meczu , wygrali mecz o trzecie miejsce 25:22. Do zespołu należeli, Adam Behnke, Oskar Werbicki oraz Filip Borowiak, który swoją drużynę pociągnął do zdobycia trzeciego miejsca, za co otrzymał drugą statuetkę MVP. Każdy z zawodników zajmujących miejsca na podium otrzymał nagrody rzeczowe.

Projekt dofinansowany jest ze środków Powiatu Nakielskiego pn.: “Halówka, plażówka - po prostu siatkówka”.

Materiał: A. Bubczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zamiast słodyczy i kwiatów. Jaki prezent wybrać dla babci i dziadka?

Słodycze i kwiaty to standardowy upominek dla seniorów, wręczany im często przy# różnych okazjach. Zamiast jednak prezentu materialnego na Dzień Babci i Dziadka może podarować im niespodziankę, która pozwoli miło i ciekawie spędzić czas. Jak pokazało badanie serwisu Prezentmarzeń „Czas wolny podczas koronawirusa” aż 88% zapytanych Polaków odczuwa psychiczne skutki zagrożenia pandemią. Tym bardziej osoby starsze, które w obawie o zdrowie pozostają często w domowej izolacji. Dlatego warto wykorzystać zbliżający się Dzień Babci i Dziadka, aby zachęcić seniorów do skorzystania na przykład z tematycznych warsztatów online lub innej, niestandardowej atrakcji.

(czytaj więcej)
0

Nawet co dziesiąty młody Polak może odczuwać wypalenie pandemiczne

Nawet co dziesiąty młody Polak może odczuwać# wypalenie pandemiczne, wiążące się m.in. z objawami depresyjnymi i lękowymi – wynika z badań psychologów z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pokazały one, że rok po wybuchu pandemii sytuacja ta nadal stresuje.

(czytaj więcej)
0

Bankructwa obawia się co piąta firma. Najczęściej w budownictwie i usługach

O upadłość w minionym roku otarło się ponad# 7 proc. firm sektora MŚP. W tym roku czarnego scenariusza obawia się niemal co piąty biznes, przede wszystkim firmy mikro i małe, zatrudniające do 49 osób – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Najczęściej są to reprezentanci budownictwa, usług i transportu, podczas gdy w zeszłym roku o przyszłość najbardziej drżał przemysł. Przyczyn kłopotów przedsiębiorcy upatrują głównie wśród zmian prawno-podatkowych oraz inflacji i spadku popytu.

(czytaj więcej)
0

5 mitów na temat pieczywa. Czas obalić je wszystkie!

Nadszedł nowy rok, a wraz z nim – postanowienia noworoczne.# Wiele z nich dotyczy naszego zdrowia. Z sondażu United Surveys wynika, że w 2022 r. 22% Polaków chce prowadzić aktywniejszy tryb życia. Kolejne 17,7% zaplanowało przejście na dietę. Co oznacza zdrowe odżywianie się? Przede wszystkim spożywanie mniej przetworzonych produktów. Coraz częściej sięgamy np. po domowe wypieki, kierując się nie tylko rosnącymi cenami w piekarniach, ale również troską o swoją sylwetkę. Niektórzy w ogóle rezygnują z chleba, tłumacząc się noworoczną dietą. Ale czy na pewno jest to dobry kierunek? Obalamy 5 mitów na temat pieczywa. Wejdźmy w nowy rok zdrowo i smacznie.

(czytaj więcej)