Dziś mamy 2 czerwca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

16 września 2019

Turniej szachowy w Mroczy. Rywalizacja była na wysokim poziomie

fot. Piotr Szybowicz

fot. Piotr Szybowicz

W Mroczy odbyły się Igrzyska Sportowe Pałucko - Krajeńskie, w ramach których odbył się # między innymi turniej szachowy.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyli szachiści z Szubina w składzie: Jerzy Białas, Dariusz Wargulec i Piotr Szybowicz. II miejsce zajęli zawodnicy z Nakła (Tomasz Janik, Hubert Gabryszewski, Mikołaj Konieczny), a III miejsce uzyskali przedstawiciele Mroczy (Jan Rosiński, Kacper Klimek, Robert Przybysz).

W klasyfikacji indywidualnej pierwsze trzy miejsca wywalczyli: I miejsce Piotr Szybowicz (Szubin), II miejsce Tomasz Janik (Nakło), III miejsce Hubert Gabryszewski (Nakło). Na IV miejscu znalazł się Jerzy Białas (Szubin), a na V miejscu uplasował się Dariusz Wargulec (Szubin).

Turniej sędziował Mirosław Kozielski, a medale wręczał między innymi burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski.

materiał: Piotr Szybowicz

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Usługi transportowe
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Czytniki kodów kreskowych
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP25
1299PLN PROMOCJAPLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Meble kuchenne
Klasyka w nowym wydaniu w kolorze Orzech Koniakowym
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)