Dziś mamy 7 sierpnia 2020, piątek, imieniny obchodzą:

31 grudnia 2019

Turniej świąteczny w piłce halowej. Emocji nie brakowało

fot. MLKS

fot. MLKS "Orzeł" Kcynia

28 grudnia w godzinach popołudniowych w hali sportowej Szkoły Podstawowej przy # ul. Wyrzyskiej został rozegrany turniej świąteczny w piłce nożnej halowej o Puchar Burmistrza Kcyni i Prezesa MLKS "Orzeł" w Kcyni.

W turnieju wzięło udział osiem zespołów. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy po cztery każda. W grupie każdy zagrał z każdym. Rywalizacja przebiegała w miłej, świątecznej atmosferze. Emocji nie brakowało. Drużyny, które zajęły pierwsze i drugie miejsca w grupie awansowały do finałów.

W meczu o 3.miejsce lepsi okazali się zawodnicy Di Cantare, którzy pokonali Zielonych Zalesie 6:1. W finale zmierzyły się Skra Paterek i Szubinianka Szubin.

Mecz był bardzo wyrównany, na wysokim poziomie. Regulaminowy czas gry zakończył się bramkowym remisem (2:2). O zwycięstwie zdecydowały rzuty karne. W rzutach karnych lepiej spisali się zawodnicy z Paterka wygrywając 2:0.

Tabela oraz nagrody indywidualne:
1. Skra Paterek
2. Szubinianka Szubin
3. Di Cantare
4. Zieloni Zalesie
5. Czarni Nakło
6. Dąb Potulice
7. Orzeł Kcynia
8. Team Góreckich

Najlepszy bramkarz: Paszkiewicz Jacek (Szubinianka Szubin)
Najlepszy strzelec: Wełniak Kacper (Skra Paterek)
Najlepszy zawodnik: Donarski Jakub (Szubinianka Szubin)
Zawodnik fair play: Górecki Sebastian (Team Góreckich)

Gratulujemy!

Każdy zespół otrzymał statuetkę lub puchar. Do dyspozycji uczestników była kawa, herbata, ciastka oraz pyszna grochówka.

Dziękujemy Panu Burmistrzowi Markowi Szarudze za ufundowanie pucharów i statuetek. Dziękujemy wszystkim drużynom za przybycie i udział w turnieju.

materiał: MLKS "Orzeł" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 17 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)