Dziś mamy 24 marca 2018, sobota, imieniny obchodzą:
09 marca 2018

Turniej piłkarski z okazji Dnia Kobiet. Dziewczęta pokazały wolę walki

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 8. 03. 2018r. w Hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica, odbył się Turniej w # Piłkę Nożną Dziewcząt z okazji „ DNIA KOBIET”.

Naszą szkołę reprezentowały: Hanna Stryszyk, Julita Kot, Natalia Sosnowska, Marlena Pawlak, Magdalena Winkowska, Weronika Dorosz, Weronika Mrotek. Dziewczęta wykorzystały wszystkie swoje umiejętności, pokazały wolę walki i radość z gry. Efektem dobrej gry były wygrane 2:0 z I LO Szubinie, a także 8:0 z ZSP w Lubaszczu.

Cały turniej zakończył się zwycięstwem:
ZSP im. S. Staszica w Nakle - I MIEJSCE
I LO w Szubinie - II MIEJSCE
ZSP w Lubaszczu - III MIEJSCE

Najlepszą zawodniczką turnieju została HANNA STRYSZYK z ZSP im. S. Staszica w Nakle.

materiał: Ewa Welker

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)