Dziś mamy 24 maja 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
07 lutego 2018

Turniej piłkarski w Gąsawie. Zawodnicy Szubinianki nie mieli sobie równych

fot. powierzone

fot. powierzone

4 lutego 2018 roku odbył się w Gąsawie - Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Radnego Powiatowego # Wojciecha Szczęsnego. W Turnieju udział wzięli młodzi piłkarze LKS-u Szubinianki z rocznika 2007 i młodsi.

Pani Trener Klaudia Bethke wystawiła dwie reprezentacje LKS-u. Piłkarze Szubinianki nie mieli sobie równych, w klasyfikacji końcowej pokonali takie drużyny jak: Koziki Rogowo, Bzyki Żnin, KP Brzyskorzystewko oraz Sokół Gąsawę.             

W ostateczności zajęli dwa pierwsze miejsca na podium.
 
Gratulujemy!

materiał: Ewa Szczepaniak-Łatka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 34 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)