Dziś mamy 16 lutego 2019, sobota, imieniny obchodzą:

07 lutego 2018

Turniej piłkarski w Gąsawie. Zawodnicy Szubinianki nie mieli sobie równych

fot. powierzone

fot. powierzone

4 lutego 2018 roku odbył się w Gąsawie - Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Radnego Powiatowego # Wojciecha Szczęsnego. W Turnieju udział wzięli młodzi piłkarze LKS-u Szubinianki z rocznika 2007 i młodsi.

Pani Trener Klaudia Bethke wystawiła dwie reprezentacje LKS-u. Piłkarze Szubinianki nie mieli sobie równych, w klasyfikacji końcowej pokonali takie drużyny jak: Koziki Rogowo, Bzyki Żnin, KP Brzyskorzystewko oraz Sokół Gąsawę.             

W ostateczności zajęli dwa pierwsze miejsca na podium.
 
Gratulujemy!

materiał: Ewa Szczepaniak-Łatka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 34 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)