Dziś mamy 26 lutego 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
07 lutego 2018

Turniej piłkarski w Gąsawie. Zawodnicy Szubinianki nie mieli sobie równych

fot. powierzone

fot. powierzone

4 lutego 2018 roku odbył się w Gąsawie - Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Radnego Powiatowego # Wojciecha Szczęsnego. W Turnieju udział wzięli młodzi piłkarze LKS-u Szubinianki z rocznika 2007 i młodsi.

Pani Trener Klaudia Bethke wystawiła dwie reprezentacje LKS-u. Piłkarze Szubinianki nie mieli sobie równych, w klasyfikacji końcowej pokonali takie drużyny jak: Koziki Rogowo, Bzyki Żnin, KP Brzyskorzystewko oraz Sokół Gąsawę.             

W ostateczności zajęli dwa pierwsze miejsca na podium.
 
Gratulujemy!

materiał: Ewa Szczepaniak-Łatka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 34 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)