Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

13 sierpnia 2019

Turniej Szachowy "Lato na Pałukach". Zawodnicy wywalczyli dobre miejsca

fot. Piotr Szybowicz

fot. Piotr Szybowicz

W 51 Turnieju Szachowym "Lato na Pałukach" w Wągrowcu startowała grupa # zawodników z powiatu nakielskiego.

I miejsce wywalczył Olaf Jagodziński (LKS Chrobry Gniezno/I LO Szubin/Miastowice) - kategoria juniorów do lat 18, na III miejscu uplasował się Alan Jagodziński (LKS Chrobry Gniezno/I LO Szubin/Miastowice) - kategoria juniorów do lat 18.

Jagoda Kroczka zajęła VIII miejsce (UKS MDK 1 Hetman Bydgoszcz/SzDK Szubin/Zalesie) - kategoria juniorów do lat 18, a Hubert Zdralek (I LO Szubin) zakończył zmagania uzyskując IX pozycję - kategoria juniorów do lat 18.

W klasyfikacji ogólnej XIII miejsce zdobył Piotr Szybowicz (UKS Szachowa Dwójka Szubin/I LO Szubin). W turnieju startowało 60 uczestników z kilku województw.

materiał: Piotr Szybowicz

Oceń artykuł: 11 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Meble pokojowe
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Remonty mieszkań
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Drukarka fiskalna Epson
2499PLN PROMOCJA PLN
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)