Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

28 listopada 2019

Turniej Pluszowego Misia. Zwyciężyły wszystkie dzieci

fot. Katarzyna Biskup

fot. Katarzyna Biskup

26 listopada w Szkole Podstawowej im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie odbył się # Międzyprzedszkolny XIV Turniej Pluszowego Misia.

Wzięły w nim udział niemal wszystkie dzieci ze społeczności szkolnej, jednak głównymi bohaterami tego wydarzenia były dzieci 6-letnie z oddziałów przedszkolnych z Turu, Kołaczkowa i Królikowa.

Impreza sportowa została rozpoczęta powitaniem przez wicedyrektor szkoły p. Domicelę Kulińską, która życzyła wszystkim uczestnikom zdrowej rywalizacji w zawodach, oraz wspaniałej zabawy. Dzieci w trakcie turnieju zmagały się w konkurencjach sportowych takich jak: "Misiowe skoki", "Z łapki do łapki", "Zręczny niedźwiadek".

Zadania przeplatane były zabawami ruchowymi do utworów muzycznych z misiem w tle. Ogromnym wrażeniem okazały się występy uczennicy klasy IV Mileny, która swoim tańcem zaprezentowała swój ogromny talent.

Jak każdego roku turniej zakończył się zwycięstwem wszystkich dzieci. Na dowód tego każda grupa otrzymała dyplom oraz Misia Tulisia, a uczestnicy zostali obdarowani misiowymi medalami. Grupa Sówek z Królikowa przekazała Misiowego gospodarza turnieju 6-latkom ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Turze.

Wszystkie przedszkolaki bawiły się doskonale, co podkreślają ich uśmiechnięte buzie. Bardzo dziękujemy wychowawcom dzieci 6-letnich za przyjęte zaproszenia, udział w turnieju oraz wyjątkowo spędzony czas.

Dziękujemy sponsorom, którzy wsparli nasze działania podczas przygotowań do turnieju.

materiał: Joanna Umińska/red

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wypożyczalnia samochodów
Botox i wypełniacze
Gimnastyka korekcyjna
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Krzesło młodzieżowe
Meble młodzieżowe i dziecięce
Budowa magazynów
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)