Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

08 marca 2019

Turniej Piłki Nożnej dziewcząt. Dzień Kobiet na sportowo

fot. pow

fot. pow

Dnia 6.03.19 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad # Notecią odbył się okolicznościowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt z okazji Dnia Kobiet.

Wzięło w nim udział 6 drużyn: I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kcyni, Zespół Szkolno – przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią. Zespoły podzielone zostały na dwie grupy po 3 drużyny i zagrały w systemie każdy z każdym.

Naszą szkołę reprezentowały Weronika Świderska, Katarzyna Kowalska, Aleksandra Kaczmarek, Magdalena Kujawa, Wiktoria Frydryszek, Paulina Gill. W wyniku zaciętej, sportowej rywalizacji zwyciężyły dziewczęta z naszego Liceum. Drugie miejsce zajęły dziewczęta z ZSP Staszic, trzecie miejsce drużyna z ZSO w Kcyni. Najlepszą zawodniczką turnieju została Weronika Świderska.

materiał: Agnieszka Góral

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)