Dziś mamy 18 lutego 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 lutego 2018

Trzy złote, trzy srebrne i dyplom. Szubińscy judocy z medalami

fot. Ewa Szczepaniak-Łatka

fot. Ewa Szczepaniak-Łatka

27 stycznia zawodnicy sekcji Judo LKS-u Szubinianki wzięli udział w XV Ogólnopolskim #Turnieju Judo - Kaczory 2018. Do Szubina przywieźli trzy złote medale, trzy srebrne oraz dyplom za piąte miejsce.

Złote medale:
Marcin Leśniewski – 33 kg
Mateusz Lang -38 kg
Jakub Spławski – 46 kg

Srebrne medale:
 Kacper Lang- 28 kg
Jakub Markiel – 29 kg
Piotr Chodorski – 52 kg

Piąte miejsce zdobył Aleks Kowalski – 29 kg.

Trener : Sławomir Frączek

GRATULUJEMY!  

W trakcie ferii zawodnicy sekcji judo nie zwalniają tempa i trenują 3x w tygodniu. To doskonała okazja żeby dołączyć do grona szubińskich judoków.

LKS Szubinianka zaprasza dzieci i młodzież w każdym wieku na zajęcia, które odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o  godz.17:30 (2009 i młodsi) oraz 18:30 (2008 i starsi) w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Mostowej 14 w Szubinie. Więcej informacji pod nr tel. 52 384 23 55.

DLACZEGO JUDO?

Judo to o wiele więcej niż sztuka walki, to sztuka życia, która sprawdza się na co dzień. Dzieci, młodzież są bardziej sprawne, odpowiedzialne, wytrwałe i pewniejsze siebie. To tylko niektóre zalety judo.

Materiał: Ewa Szczepaniak-Łatka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 22 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)