Dziś mamy 22 kwietnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

03 lutego 2019

To był piękny bal! Tak bawili się maturzyści z I LO w Szubinie

fot. Dariusz  Górzyński

fot. Dariusz Górzyński

W pierwszą sobotę lutego, w restauracji Saga w Zamościu, odbył się bal studniówkowy maturzystów#I Liceum Ogólnokształcącego im. St. Wyspiańskiego w Szubinie.

„Zawżdy tak bywało,
gdy 100 dni nauk zostało,
wielce godni żakowie,
biesiadowali na zdrowie” (Jan Kochanowski)

Uczestników zabawy przywitali uczniowie klasy trzeciej a: Weronika Rosińska i Dawid Kacprzak. Maturzyści podziękowali swoim nauczycielom i rodzicom za pracy, jaką włożyli w ich edukację i wychowanie. Dyrektor szkoły Elżbieta Kłosowska - Hilscher rozpoczynając bal, życzyła młodzieży szampańskiej zabawy oraz sukcesów na maturze.

Studniówkę tradycyjnie rozpoczęto polonezem, po którym wzniesiono toast za tegorocznych maturzystów. Impreza trwała do późnej nocy, uczniowie bawili się przy muzyce zespołu DJ Dombek.

materiał. A. Marchlewska

Autor nie wyraza zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 10

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)