Dziś mamy 26 lutego 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
08 lutego 2018

Ten konkurs to już tradycja. Uczniowie prezentowali poezję religijną

fot. ZSS Szubin

fot. ZSS Szubin

Konkurs poezji religijnej już od 15 lat ma stałe miejsce w kalendarium Zespołu Szkół Specjalnych #w Szubinie. Także w tym roku 6 lutego zaproszeni uczniowie oraz gospodarze mogli zaprezentować swoje interpretacje wierszy m.in. ks.Twardowskiego, ks.Tischnera, J.Kochanowskiego i innych.

Gości przywitała Dyrektor ZSS w Szubinie pani Kinga Ciszewska. Uczestników oceniało jury w składzie: Ks. kan. Tadeusz Lesiński, dyrektor Rejonowej Biblioteki w Szubinie pan Mirosław Rzeszowski, ks. Paweł Białczyk, asystent rodziny pani Marlena Nowaczewska. Poezja wprowadziła nas w inny, piękny świat oraz poruszyła nasze uczucia do Boga i ludzi. Wśród zaproszonych gości była także dyrektor ZSS w Kcyni pani Barbara Grodzicka.

Werdykt jury przedstawia się następująco:

Szkoła Podstawowa: I miejsce - Józef Tomaszkiewicz (ZSS nr 31 Bydgoszcz), II miejsce Mariusz Błażak (ZSS Żnin), III miejsce - Jakub Pazderski (ZSS Karnowo)

Gimnazjum: I miejsce – Adrian Kuźniarek (ZSS Żnin), II miejsce - Agnieszka Fiedorowicz (ZSS nr 31 Bydgoszcz), III miejsce - Przemysław Jankowski (ZSS Karnowo)

Szkoła Ponadgimnazjalna: I miejsce - Konrad Jankowski (ZSS Szubin), II miejsce – Mariusz Szwed (ZSS Żnin), III miejsce – Agnieszka Jankiewicz(ZSS Kcynia)

Zwycięzcy i wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy. Spotkanie tradycyjnie uświetnił szkolny zespół muzyczny „Kolorowe nutki”.

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom, opiekunom i gościom za wspaniale przeżyty czas. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem naszych sponsorów: Gminnej Komisji do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Banku Spółdzielczego w Szubinie, Starostwu Powiatowemu w Nakle nad Notecią, Spółdzielni Mieszkaniowej w Szubinie, którzy zapewnili nam nagrody i poczęstunek dla uczestników.

materiał: ZSS Szubin

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

SALON - ASPEN
Meble kuchenne
ŁÓŻKA
JADALNIE
Blacharstwo
Metkownice
od 179PLN
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)