Dziś mamy 28 listopada 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

07 października 2021

Szubińskie liceum wzięło udział w projekcie. Zdobyli cenne doświadczenie

fot. pow.

fot. pow.

W tym roku szkolnym uczniowie klasy 2b I Liceum Ogólnokształcącego w# Szubinie biorą udział projekcie e-Twinning pt.: ‘Kaleidoscope of our lives’.

Celem projektu jest przede wszystkim komunikacja w języku angielskim, ale także nabywanie wiedzy o literaturze, kinie czy przyrodzie. Uczniowie będą dzielić się swoimi opiniami i odczuciami poprzez wymianę korespondencji, zdjęć, filmów, a także podczas spotkań online z uczniami z Turcji, Włoch, Hiszpanii i Litwy. W tym tygodniu uczniowie wykonali logo oraz plakat projektu, a także przygotowywali prezentację dotyczącą naszego kraju i miejscowości.

Materiał: Edyta Klawińska - I LO w Szubinie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)