Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

17 lutego 2020

Szubinianka rozpoczęła przygotowania do rundy rewanżowej. Pierwszym rywalem była Pogoń

fot. BDS

fot. BDS

Już niedługo rozgrywki ligowe zostaną wznowione. Piłkarze trenera Wiesława Stepczyńskiego #muszą się mocno postarać, jeśli chcą pozostać w okręgówce. Szubinianka rozpoczęła przygotowania do rundy rewanżowej. Pierwszym sparingowym rywalem była Pogoń Łobżenica, która okazała się lepsza.

Jak wiadomo, sparingi rządzą się swoimi prawami. Trenerzy testują różne rozwiązania czy ustawienia, a wynik schodzi na dalszy plan. Niemniej każdy mecz lepiej wygrać, niż przegrać. Na to szubinianie muszą jednak poczekać. W swoim pierwszym spotkaniu kontrolnym musieli uznać wyższość rywali z Łobżenicy, którzy otworzyli wynik już w 4 minucie. Szybko podwyższyli na 0:2, a po dwóch kwadransach gry było 0:3. Tuż przed przerwą z dziesięciu metrów trafił Paweł Jakubowski. Ten sama zawodnik jeszcze raz wpisał się na listę strzelców, tym razem z jedenastu metrów, po faulu na Nicoara Vasile. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:4.

Szubinianka – Pogoń Łobżenica 2:4

Skład Szubinianki: Kobylarz (zawodnik testowany), Paszkiewicz, Jaworski, A. Bogusz, P. Jakubowski, N. Gorajewski (Kujawa), Jurek, Vasile, Donarski, Janicki, Polawski, I. Jakubowski (Bazylak).

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Tonery Directions
27PLN
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP50
1299PLN PROMOCJAPLN
Produkty instax
od 37,90PLN
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Meble łazienkowe
Meble łazienkowe
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)