Dziś mamy 21 lipca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

25 stycznia 2017
Premiery w kinie Helios

Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej

fot. helios.pl

fot. helios.pl

Michalina Wisłocka, najsłynniejsza seksuolog czasów PRL-u, walczy o wydanie książki, która na zawsze odmieni życie seksualne Polaków.

Zobacz zwiastun:

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym nagrodami są dwa podwójne zaproszenia na film „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Aby wziąć w nim udział należy odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się aktorka widoczna na zdjęciu wiodącym? Odpowiedzi należy przysyłać zgodnie z zamieszczonym formularzem, na adres: konkurs@powiat24.pl

Na zgłoszenia czekamy do 27 stycznia 2017 r. (do godz. 10.00). W temacie wiadomości prosimy wpisać: Helios - Sztuka kochania.

Imię i nazwisko osoby, która zrealizuje bilet

Nr tel. komórkowego:

Odpowiedź na pytanie:

Wyniki zostaną opublikowane na portalu (w tym samym artykule). Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani telefonicznie.

Zapraszamy na stronę: helios.pl 

Bilety będzie można zrealizować w dniach 27-29.01.2017 w kinie Helios w Bydgoszczy.

Przed udziałem zapoznaj się z Regulaminem konkursu.

KONKURS ZAKOŃCZONY
Podwójne zaproszenia na film „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” wygrały: Martyna Lewa i Sonia Łukaszewska. Gratulujemy!

Bilety ufundowało KINO HELIOS

Materiał reklamowy

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)