Dziś mamy 9 sierpnia 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

09 grudnia 2019

Szkolenie kierowców - konserwatorów sprzętu. Kwalifikacje uzyskało 18 druhów

fot. Paweł Przybylski

fot. Paweł Przybylski

6 grudnia 2019 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle #nad Notecią zakończyło się szkolenie kierowców - konserwatorów sprzętu ratowniczego OSP.

Szkolenie przeprowadzono w terminie 16.11.2019 – 06.12.2019. W trakcie zajęć teoretycznych i praktycznych druhowie OSP przygotowani zostali do pełnienia roli kierowcy – konserwatora sprzętu ratowniczego. Szczegółowo omówiono zadania i obowiązki spoczywające na kierowcy, ponadto słuchacze zapoznali się z obsługą pojazdów pożarniczych oraz sprzętu będącego na wyposażeniu jednostek OSP.

Egzamin końcowy przeprowadzono 6 grudnia 2019 roku, a kwalifikacje kierowcy - konserwatora sprzętu uzyskało 18 druhów z terenu powiatu nakielskiego. Zaświadczenia uczestnikom szkolenia wręczył Komendant Powiatowy PSP w Nakle nad Notecią - bryg. Sławomir Reszkowski. 

Materiał: Paweł Przybylski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)