Dziś mamy 20 czerwca 2018, środa, imieniny obchodzą:
03 lipca 2017

Szkoła podsumowuje rok. "Wszystkim dobrym ludziom mówimy DZIĘKUJEMY"

fot. pow.

fot. pow.

Dyrektor, pracownicy i rodzice uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie serdecznie #dziękują wszystkim osobom, które bardzo przyczyniły się do wsparcia naszej placówki w roku szkolnym 2016-2017.

Serdecznie dziękujemy gościom, którzy mimo swoich licznych obowiązków znaleźli czas, aby uświetnić swoją obecnością coroczny festyn rodzinny. Na nasze zaproszenie odpowiedzieli między innymi: wicestarosta nakielski pan Andrzej Kinderman, dyrektor Wydziału Edukacji pani Ewa Szłapa, burmistrz Szubina pan Artur Michalak oraz współpracujący ze szkołą rzemieślnicy i przedsiębiorcy.

Szczególne podziękowania składamy opiekunom i wolontariuszom ze Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Prof. Emila Chroboczka w Szubinie.

Jeszcze raz wszystkim dobrym ludziom mówimy DZIĘKUJEMY!

materiał: ZSS w Szubinie

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)