Dziś mamy 20 czerwca 2018, środa, imieniny obchodzą:
08 czerwca 2018

Szkoła będzie realizowała kolejny międzynarodowy projekt. Na ten cel otrzymała ponad 25 tys. euro

fot. arch.

fot. arch.

W ostatnich dniach maja Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji - Narodowa Agencja Programu # Erasmus+ zakończyła ocenę wniosków w ramach sektora Edukacja szkolna Akcja 1 Mobilność kadry edukacji szkolnej w roku 2018.

Spośród ponad 170 projektów biorących udział w konkursie fundacja zatwierdziła do realizacji projekt Innowacyjne podejście do nauczania i uczenia się w erze cyfryzacji przygotowany przez I Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego w Szubinie.
Jest to już drugi projekt tego typu realizowany przez szubińskie liceum. Na jego realizację szkoła otrzyma ponad 25 tys. euro. W jego ramach nauczyciele będą doskonalić nie tylko swoją znajomość języka angielskiego, ale także pogłębiać umiejętności z zakresu flipped classroom i nowoczesnych technologii.

Pomysłodawcą i koordynatorem projektu jest nauczycielka matematyki Ewa Mieczkowska-Szczekot.

materiał: Arleta Marchlewska

 

Oceń artykuł: 11 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)