Dziś mamy 21 stycznia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

08 czerwca 2018

Szkoła będzie realizowała kolejny międzynarodowy projekt. Na ten cel otrzymała ponad 25 tys. euro

fot. arch.

fot. arch.

W ostatnich dniach maja Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji - Narodowa Agencja Programu # Erasmus+ zakończyła ocenę wniosków w ramach sektora Edukacja szkolna Akcja 1 Mobilność kadry edukacji szkolnej w roku 2018.

Spośród ponad 170 projektów biorących udział w konkursie fundacja zatwierdziła do realizacji projekt Innowacyjne podejście do nauczania i uczenia się w erze cyfryzacji przygotowany przez I Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego w Szubinie.
Jest to już drugi projekt tego typu realizowany przez szubińskie liceum. Na jego realizację szkoła otrzyma ponad 25 tys. euro. W jego ramach nauczyciele będą doskonalić nie tylko swoją znajomość języka angielskiego, ale także pogłębiać umiejętności z zakresu flipped classroom i nowoczesnych technologii.

Pomysłodawcą i koordynatorem projektu jest nauczycielka matematyki Ewa Mieczkowska-Szczekot.

materiał: Arleta Marchlewska

 

Oceń artykuł: 11 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)